INGENUITY Deka na hraní Sun Valley™ 0m+

Kód výrobku: F182820 Dodavatelský kód: 13122-3

Skladem

Běžná cena

1 469 Kč

Cena po slevě

1 322 Kč
Akce platí do 19.4.2024
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

INGENUITY Deka na hraní Sun Valley™ 0m+

Značka:

Přírodou inspirovaná deka na hraní od Ingenuity Sun Valley Wooden Toy Arch&Play Mat se skládací dřevěnou hrazdičkou s rámem ve tvaru písmene A, kterou lze snadno doma složit nebo si ji vzít na cesty. Dřevěná hrazdička se dodává se 3 vývojovými hračkami na C-kroužku: plyšová duha se zvonkohrou, mimořádně roztomilý slůň Van s barevnými štítky a sluníčko – zrcadlo z měkké látky pro sebeobjevování. Textury a zvuky přiložených hraček podporují sluchové, zrakové a hmatové schopnosti dítěte. Tato hrací deka, navržená s rodově neutrální uklidňující barevnou paletou, která se hodí do vaší stylové domácnosti, představuje spojení komfortu a bezpečnosti od Ingenuity Sun Valley Collection. Máte málo času na úklid? Žádný problém. Hrací podložku lze prát v pračce a hračky se snadno utírají vlhkým hadříkem. Tato hrací deka je ideální pro nejmenší ve věku 0–36 měsíců, kteří chtějí mít bezpečné místo pro hraní pod dohledem rodičů.

Vlastnosti:

  • Deka na hraní s dřevěnou hrazdičkou Arch & Play Mat od Ingenuity Sun. Skládací dřevěná hrazdička s A-rámem lze snadno sundat nebo vzít na cesty.
  • Hrazdička se dodává se 3 hračkami na C-kroužku: plyšová duha se zvonkohrou, slůně Van s barevnými štítky a slunce – zrcadlo z měkké látky pro sebeobjevování.
  • Textury a zvuky přiložených hraček podporují sluchové, zrakové a hmatové schopnosti dítěte.
  • Navrženo v neutrálních barvách, které se hodí k vašemu elegantnímu interiéru! Tato podložka je součástí klidného spojení pohodlí a bezpečnosti od Ingenuity Sun Valley Collection.
  • Máte málo času na úklid? Žádný problém. Podložku lze prát v pračce a hračky se snadno utírají.
  • Pro děti ve věku 0–36 měsíců.

Rozměry (V x Š x D): 46,99 × 81,28 × 8­1,28 cm

Značka:
Ingenuity
Věk
od narození
Materiál
látka