INGENUITY Hračka plyšová na C kroužku Crinklet™ liška Kitt 0m+

Kód výrobku: F178371 Dodavatelský kód: 16818-6

Běžná cena

119 Kč

Cena po slevě

89 Kč
Dlouhodobě snížená cena
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

INGENUITY Hračka plyšová na C kroužku Crinklet™ liška Kitt 0m+

Značka:

Uspokojte dětskou zvědavost pomocí smyslové pomůcky od Ingenuity Crinklet – Kitt. Toto plyšové chrastítko s liškou Kitt potěší děťátko doma i na cestách.

Chrastítko je vyrobeno z měkkých látek, které jsou ideální pro jemný dotek dítěte. Rozkošná tvářička lišky Kitt slouží jako kamarád pro miminko. Chrastítko je ukryto uvnitř hračky mimo dosah děťátka.

Chrastítko Kitt je vynikající smyslová hračka pro kojence, která pomáhá stimulovat smysly děťátka a zároveň ho baví. Vyrobena je s přívěsky ze saténové stuhy, které podporují sebeutišení a otevírají zcela nový svět objevů, přičemž zlepšují a zdokonalují jemnou motoriku děťátka. Stužky také pomáhají utišit miminko v době, kdy je nervózní.

Potřebujete zvládnout různé obchůzky? Žádný problém, hračku lze zavěsit na kočárek, aby se dítě zabavilo na cestách. Chrastítko se lehce utírá vlhkým hadříkem. Kitt je součástí kolekce zábavných postaviček ity by Ingenuity a dobře se kombinuje se svým kamarádem, plyšovým zvířátkem crinkletem mývalem Deni.

  • Chrastítko je vyrobeno z měkkých látek, které jsou ideální pro jemný dotek děťátka. Rozkošná tvářička lišky Kitt slouží jako dokonalý uklidňující lesní kamarád pro miminko; pro novorozence a starší dětičky.
  • Chrastítko je ukryto uvnitř hračky mimo dosah dítěte. Chrastítko je vynikající smyslová hračka pro kojence, která pomáhá stimulovat smysly dítěte a zároveň ho zabaví.
  • Štítky se saténovou stuhou podporují uklidnění a otevírají zcela nový svět objevů, přičemž zlepšují a zdokonalují jemnou motoriku miminka.
Značka:
Ingenuity
Věk
od narození
Materiál
látka, plyš