INGENUITY Knížka plyšová s kousátkem Calm Springs™ 0m+

Kód výrobku: F178352 Dodavatelský kód: 13045-6

Běžná cena

319 Kč

Cena po slevě

239 Kč
Akce platí do 31.12.2023
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

INGENUITY Knížka plyšová s kousátkem Calm Springs™ 0m+

Značka:

Ingenuity Calm Springs Soft Teething Activity Book. Knížka s rozmanitými texturami zapojuje smysly a hmatové dovednosti dítěte.

Ingenuity Calm Springs Soft Teething Activity Book je zábavná a uklidňující první četba pro miminko – skutečný listonoš. Tato jazykově neutrální knížka s aktivitami při prořezávání zoubků zapojuje smysly dítěte a nabízí hmatovou stimulaci. Kamarád nabízí pomoc, když je potřeba, a tato knížka s motivem kaktusu bude pro rodiče tou pomocnou rukou. Skutečná kaktusová větvička v knize je kousátko bez BPA s různou strukturou, která uklidňuje dásně dítěte.

Tato osmistránková knížka s motivem kaktusu, která je součástí kolekce Calm Springs, seznamuje dítě s čísly 1 – 3 spolu s plyšovými zvířátky Ingenuity – lenochodem Loni, liškou Kitt a sovou Nally. Vnitřní strana zadní obálky nabízí dítěti uklidňující úsměv díky kaktusu, zatímco vroubkovaná textura a zrcátko podporují samostatnou hru. Součástí knížečky je měkké poutko, které se snadno připevní ke kloubům hračky pro hru na cestách.

Tato genderově neutrální knížka s aktivitami pro kousání, která obsahuje ty nejúžasnější (a nejrozkošnější) kousací prvky, je skvělým dárkem pro dítě ve věku 0–36 měsíců na jeho cestě za poznáním.

Značka:
Ingenuity
Věk
od narození
Materiál
plyš