Loading
Loading

INGENUITY Postýlka houpací skládací dřevěná Carrington 0 m +, do 7 kg, 2018

INGENUITY Postýlka houpací skládací dřevěná Carrington 0 m +, do 7 kg, 2018

nedostupné na eshopu a skladem na 1 prodejně
Cena 3 459,00 Kč

Kód: F054470 , Dodavatelský kód: 11162-1 , EAN: 074451111622 , Značka: Ingenuity

INGENUITY Postýlka houpací skládací dřevěná Carrington 0 m +, do 7 kg, 2018

Navrženo s ohledem na rodičovství. Lehká skládací houpací dřevěná postýlka Carrington byla navržena pro miminka a rodiče, který vyznávají kromě praktičnosti i styl. Ingenuity chápe důležitost pohodlí a přenositelnosti. Jednoduše sklopný dřevěný rám se během několika sekund sklopí, což činí postýlku perfektní na skladování, přenášení i cestování.

Dvě možnosti nastavení dřevěného pražce umožňují jemné kolísání ze strany na stranu, nebo možnost zafixování do stacionární polohy, když miminko spí. Moderní design dřevěné postýlky a neutrální šedé tóny se skvěle hodí ke každému zařízení vašeho domu. Neutrální vzhled se hodí jak pro holčičku, tak i pro chlapečka. Dream Comfort ™ je luxusní tkanina, která rozptyluje světlo pro děťátko a zároveň umožňuje lepší proudění vzduchu. Komfortní podložka se dá jednoduše prát v pračce. Postýlka je vylepšená protiskluzovými nožičkami pro větší bezpečí miminka.

Vlastnosti:

• připraveno k použití během pár sekund • jednoduché skládání umožňuje snadné skladování a přenášení • prodyšná látka Dream Comfort ™ pomáhá miminko udržovat v pohodlí díky proudění vzduchu a rozptylování světla • dvě možnosti nastavení – jako houpačka – pohupování z boku na bok; – jako zafixována postýlka • bezpečnostní protiskluzové nožičky • vhodné od narození do 7kg • potah postýlky lze šetrně prát v pračce

Rozměry:

97 cm x 53 cm x 104 cm

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Mohlo by vás také zajímat

Ajax loader