INGENUITY Přehrávač hudební s bluetooth Pock-a-Bye Baby™ 6m+

Kód výrobku: F178501 Dodavatelský kód: 16729-6

Skladem

Běžná cena

979 Kč

Cena po slevě

839 Kč
Dlouhodobě snížená cena
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

INGENUITY Přehrávač hudební s bluetooth Pock-a-Bye Baby™ 6m+

Značka:

Pomozte dítěti udržet klid doma nebo na cestách s víceúčelovým přehrávačem Pock-a-Bye Baby. Poskytuje předinstalovaný obsah včetně melodií a zvuků přírody, které pomáhají uklidnit dítě.

Díky 10 různým melodiím, bílému šumu, vlnám oceánu a uklidňujícímu zurčení potůčku si miminko jistě užije pohodu, kterou tento reproduktor přehrává. Díky technologii Bluetooth se můžete připojit k jakékoli streamovací službě a vybrat si vlastní zvukovou stopu. Stisknutím tlačítka můžete měnit hlasitost nebo přeskakovat skladby a jednoduše nabíjet pomocí kabelu USB (síťový adaptér není součástí balení).

Je vybaven časovačem automatického vypnutí, který umožňuje naplánovat uklidňující zvuky na 30, 60 nebo 90 minut. Díky kompaktnímu designu se snadno vejde na dětskou komodu, do tašky na pleny, na kočárek a podobně. Díky odnímatelnému článku jej můžete připnout k výbavě maminky, abyste dítě uklidnili nebo zabavili na cestách.

Díky přehrávání oblíbených zvuků bez ohledu na to, kam se dítě vydá, se bude cítit v pohodě. Přehrávač Pock-a-Bye Baby se stane zábavným reproduktorem, který budou používat od miminka až po batole a dále.

Materiál: 85 % plast, 14 % kov, 1 % látka. Rozměry: 13,21 × 7,87 × 1­9,3 cm

Značka:
Ingenuity
Věk
od narození
Materiál
plast