JOOLZ Hub podvozek + sedátko Gorgeous Grey

Kód výrobku: F107139 Dodavatelský kód: 900110
17 599,00 Kč

Značka:

JOOLZ Hub podvozek + sedátko Gorgeous Grey

Značka:

Joolz Hub je městský kočárek. Je kompaktní, ale pohodlný a plně vybaven prémiovými funkcemi. Kompaktní velikost, skládání, transportní zámek a popruh jsou navrženy tak, abyste mohli jít kamkoliv a jakýmkoli způsobem dopravy. Procházejte úzkými a přeplněnými prostory pouze s jednou rukou. Velká zadní kola zaručují plynulou jízdu, ať jste kdekoli. Ergonomické sedadlo má šest pozic, které pomáhají Vašemu dítěti spát, pohodlně sedět a podřimovat v pohodlí, zatímco sluneční clona XL s UPF 50+ jej chrání před sluncem. Tento kočárek lze snadno ukládat i v nejmenších městských apartmánech. Dodává se se sedačkou a může být doplněn dětskou postýlkou nebo nově vyvinutým „kokonem“ pro novorozence.

6 pozitivních konstrukčních prvků:

  1. Kompaktní velikost: cikcak přes dav, podzemku nebo stoly střešní terasy. To vše můžete díky šířce 53 cm.
  2. Kompaktní sklopení: vyskočte z Hubu do Hubu. Díky kompaktnímu sklopení, přepravnímu zámku a popruhu se můžete stejně snadno pohybovat taxíkem nebo podzemkou tak, jak zrovna potřebujete.
  3. Šest ergonomických poloh sedadel: spát. Podřimovat. Sedět. Nastavitelná opěradla a opěrka nohou poskytuje maximální podporu – od 6 měsíců do 4 let.
  4. Sluneční clona XL s UPF 50+: chraňte svého malého před sluncem. Sluneční clona má několik poloh, zatímco průchozí větrání umožňuje volný průtok čerstvého vzduchu.
  5. Velká zadní kola: prozkoumejte město, zatímco dítě spí. Velká zadní kola zaručují hladkou jízdu.
  6. Ovládání jednou rukou: díky kompaktním rozměrům se můžete pohybovat městem pouze jednou rukou a druhou rukou nechat hrát peekaboo.

Hmotnost a rozměry:

  • Joolz Hub včetně sedátka (cm): 84 D x 51 Š x 96–107 V
  • Joolz Hub složený včetně sedátka (cm): 66,5 D x 51 Š x 33 V
  • hmotnost: 11,5 kg

Společnost Joolz poskytuje záruku po dobu životnosti na vady materiálu a výrobní vady (pro prvního majitele a po registraci do 6 měsíců) na stránkách Joolz: https://my-joolz.co.uk/…me-warranty/.