Odposlech prenatální AngelSounds JPD-100S9

Kód výrobku: F179915 Dodavatelský kód: ANGS004

Běžná cena

1 590 Kč
Sledovat cenu a dostupnost

Odposlech prenatální AngelSounds JPD-100S9

Jumper Medical AngelSounds JPD-100S9 je lehký a přenosný detektor pro poslech srdečních ozev plodu dítěte.

Vyžijí jej tak nastávající maminky, které díky němu mohou sledovat srdeční tlukot svého miminka už během těhotenství, aniž by musela navštěvovat svého lékaře. S přístrojem Jumper Medical AngelSounds JPD-100S9 je možné sledovat tlukot srdíčka nenarozeného dítěte již od zhruba 12–14. týdne těhotenství.

Naslouchání ozev dítěte působí velmi dobře na psychiku matky, budete mít jistotu, že je dítě v pořádku. Díky vestavěnému reproduktoru lze zařízení použít i po porodu. V případě, že je dítě neklidné, může maminka dítěti pouštět svůj srdeční rytmus. Tlukot srdce navodí pocit bezpečného prostředí, na které je dítě z dřívější doby zvyklé.

Zařízení se velmi jednoduše ovládá za pomocí jediného tlačítka a dále již jen upravujete hlasitost. Zvuk lze poslouchat přes dodávaná sluchátka. Zařízení je ihned po vybalení připraveno k použití.

Součástí balení je baterie i ultrazvukový gel pro zajištění lepšího přenosu srdečních ozev dítěte. Poznámka: upozorňujeme, že srdeční ozvy dítěte jsou slyšitelné zhruba od 12–14 týdne těhotenství. Přístroj v žádném případě nenahrazuje odborné lékařské vyšetření.