KINDERKRAFT Autosedačka I-360 i-Size 40-150 cm Black

Kód výrobku: F182951 Dodavatelský kód: KCI36000BLK0000
  • Barva:

Běžná cena

3 684 Kč
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

KINDERKRAFT Autosedačka I-360 i-Size 40-150 cm Black

Značka:

Otočná autosedačka I-360 posouvá bezpečnost cestování na vyšší úroveň. Je určena pro děti od narození do přibližně 12 let (36 kg/150 cm). Kromě speciálních systémů H-GUARD, SPS+ a ukazatelů bezpečné montáže ISOFIX je vybavena stabilizační nohou (pro děti do výšky 100 cm, poté ji lze snadno zasunout), která zvyšuje stabilitu autosedačky ve vozidle. Je také vybavena EASY SPIN SYSTEM 360°, díky kterému lze během chvilky otočit autosedačku směrem k sobě a správně připoutat dítě pomocí 5bodových vnitřních bezpečnostních pá­sů.

I-360 umožňuje přepravu dětí proti směru jízdy (RWF) až do věku 4 let! Přeprava RWF je v případě čelního nárazu až pětkrát bezpečnější. A když je čas na přepravu po směru jízdy, lze sedačku snadno otočit, aniž by bylo nutné ji vyjmout z vozidla. Autosedačka I-360 i-Size ochrání vaše dítě po celou dobu jízdy díky 12 stupňům nastavení opěrky hlavy a 5 stupňům nastavení sklonu.

Nejvyšší bezpečnostní standardy I-360 je bezpečná autosedačka, testovaná a uzpůsobená současným normám. Lze v ní přepravovat dítě proti směru jízdy (RWF) přibližně do 4 let věku. RWF je v současnosti nejbezpečnější poloha pro přepravu malých dětí – v případě čelního nárazu je až pětkrát bezpečnější!

Na celou dobu cestování v autosedačce Autosedačka I-360 ochrání vaše dítě od narození do přibližně 12 let (36 kg/150 cm). Díky širokému rozsahu nastavení a praktickým funkcím lze autosedačku snadno přizpůsobit potřebám dítěte.

EASY SPIN SYSTEM 360° Systém EASY SPIN 360° usnadňuje nejen připoutání dítěte do autosedačky pomocí vnitřních pásů. Umožňuje také rychlou změnu nastavení (RWF a FWF) bez nutnosti vyjmutí celé autosedačky z vozidla. Jednoduše odjistíte bezpečnostní pojistku a otočíte sedačku směrem k sobě, abyste do ní mohli dítě snadno usadit a připoutat, nebo otočit sedačku po směru jízdy.

Bezpečnost cestování Autosedačka I-360 je vybavena dvěma bezpečnostními systémy, jejichž úkolem je ještě lepší ochrana dítěte během jízdy. H-GUARD SYSTEM je zpevněná třívrstvá opěrka hlavy s paměťovou pěnou, která absorbuje sílu nárazu vznikající při nehodě. Skořepina sedačky je pak vyztužena širokými a vysokými bočními chrániči, které absorbují síly vznikající při bočním nárazu (SIDE PROTECT SYSTEM +).

Snadná montáž Autosedačku lze snadno namontovat do vozidla díky systému ISOFIX (úchyty mají indikátory správné instalace). Autosedačka I-360 má také stabilizační nohu, která slouží jako dodatečná vzpěra a stabilizace sedačky při přepravě dítěte proti směru jízdy (RWF). Když se dítě začne připoutávat tříbodovým bezpečnostním pásem, nohu je třeba zasunout.

Uzpůsobená pro malého pasažéra I-360 má až 12 stupňů nastavení opěrky hlavy a 5 stupňů nastavení úhlu sedadla (v polohách RWF i FWF). To nejen zvyšuje pohodlí malého cestujícího, ale také jeho bezpečnost: sedačka, která je správně nastavena podle výšky dítěte a dobře přiléhá k sedadlu ve vozidle, lépe chrání cestující dítě.

Pohodlné cestování Tato autosedačka splní také požadavky rodičů. Když je čas připoutat dítě tříbodovým bezpečnostním pásem vozidla, vložíte vnitřní pásy do přihrádky v autosedačce, aniž byste ji museli vyndat z vozidla. Autosedačka I-360 je dodávána s vložku z paměťové pěny. Ta je určena pro menší, drobnější děti: zvyšuje pohodlí a bezpečnost při cestování. Je to autosedačka, která vydrží roky. Aby co nejdéle vypadala svěže, má potah, který lze velmi snadno sundat a vyprat.

Technické parametry:

Materiály:

  • základna: PP plast
  • potah: polyester
  • pěna: pěna, paměťová pěna

Rozměry:

  • délka sedačky vnitřní 34 cm
  • délka autosedačky (v poloze pro ležení) 63 cm FWF/ 75 CM RWF
  • vnější šířka 44 cm
  • vnější výška min. 61 cm
  • vnější výška max. 81 cm

Hmotnost: 11 kg

Značka:
Kinderkraft
Isofix
ano
Sezení
proti směru jízdy