KINDERKRAFT Autosedačka I-Grow i-Size 40-150 cm Grey

Kód výrobku: F182949 Dodavatelský kód: KCIGRO00GRY0000
  • Barva:

Běžná cena

3 464 Kč
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

KINDERKRAFT Autosedačka I-Grow i-Size 40-150 cm Grey

Značka:

Otočná autosedačka I-GROW vás bude provázet od narození dítěte až do jeho přibližně 12 let (36 kg/150 cm výšky). Kromě klasických prvků, jako jsou nastavitelné 5-bodové vnitřní pásy a pevná skořepina, je vybavena řadou dalších bezpečnostních prvků, jako jsou systémy H-GUARD a SPS+ a indikátory bezpečného upevnění ISOFIX a TOP TETHER. A díky systému EASY SPIN 360° můžete autosedačku během chvilky otočit předem k sobě a správně připoutat dítě pomocí vnitřních pásů.

Navíc I-GROW umožňuje přepravu dětí směrem dozadu proti směru jízdy (RWF) až do věku 4 let! RWF je nejbezpečnější poloha pro přepravu dětí – je až 5-krát bezpečnější při čelním nárazu. Autosedačka bude vaše dítě chránit za všech okolností díky 12-pozičnímu nastavení opěrky hlavy a 5-pozičnímu nastavení sklonu opěradla. Jedná se o autosedačku, která je bezpečná na všech možných úrovních.

Od narození do přibližně 12 let! Autosedačka I-GROW vás bude doprovázet na vašich cestách od narození až do přibližně 12 let (36 kg)! Koupíte si jeden výrobek a ten bude chránit vaše dítě po celou dobu cestování v autosedačce.

Nejvyšší bezpečnostní standardy I-GROW byla vyvinuta s ohledem na bezpečnou a pohodlnou jízdu. Má možnost přepravovat dítě směrem dozadu proti směru jízdy (RWF) přibližně do věku 4 let. RWF je nejbezpečnější poloha pro přepravu malých dětí a měly by být takto přepravovány co nejdéle – v případě čelního nárazu je až 5-krát bezpečnější.

EASY SPIN 360° Tento systém výrazně usnadňuje připoutání dítěte do autosedačky. Jednoduše stiskněte snadno přístupné tlačítko a otočte autosedačku směrem dopředu, abyste do ní mohli dítě umístit. Systém EASY SPIN 360° také umožňuje rychle změnit polohování (RWF a FWF), aniž byste museli demontovat celou autosedačku.

Bezpečnost cestování Autosedačka I-GROW má dva speciální bezpečnostní systémy určené k ochraně dítěte během cesty. Zesílená opěrka hlavy s paměťovou pěnou, která absorbuje sílu nárazu (H-GUARD SYSTEM). Na druhé straně byla skořepina autosedačky vyztužena širokými a vysokými bočními chrániči, které absorbují sílu nárazu při bočním nárazu (SIDE PROTECT SYSTEM +).

Snadná instalace na ISOFIX Díky systému ISOFIX lze autosedačku namontovat během chvilky. Vedle úchytů jsou umístěny indikátory, které ukazují, že je autosedačka správně nainstalována. Kromě toho má autosedačka I-GROW připevněný pás TOP TETHER, který slouží jako dodatečná výztuha při instalaci, pokud je přepravována s připevněnými vnitřními pásy autosedačky.

EASY GROW SYSTEM Systém I-GROW roste s vaším dítětem – má až 12 poloh nastavení opěrky hlavy a 5 poloh nastavení úhlu opěradla (v polohách RWF i FWF). Nezapomeňte, že autosedačka správně nastavená podle výšky vašeho dítěte činí vaši cestu bezpečnější!

Pohodlí na několik let Je to autosedačka, která splňuje i požadavky rodičů. Mimo jiné je I-GROW vybavena řešením, které umožňuje skrýt 5-bodové bezpečnostní pásy, aniž byste je museli vyjmout. Autosedačka I-GROW má navíc modulární vložku z paměťové pěny pro menší děti: ta zvyšuje pohodlí a bezpečnost při přepravě malých dětí v autosedačce. Rodiče také potěší, že potah lze snadno sejmout a vyprat.

Materiály:

  • základna: PP
  • potah: polyester
  • pěna: pěna, memory foam

Rozměry:

  • vnitřní délka sedadla: 34 cm
  • délka autosedačky (v leže): 59 cm FWF/ 75 cm RWF
  • vnější šířka: 44 cm
  • vnější výška min.: 61 cm
  • vnější výška max. 81 cm

Hmotnost: 11 kg

Značka:
Kinderkraft
Isofix
ano
Sezení
ve směru jízdy, proti směru jízdy, v obou směrech jízdy