KINDERKRAFT Autosedačka i-Spark i-Size 100-150 cm Grey

Kód výrobku: F184718 Dodavatelský kód: KCISPA00GRY0000
  • Barva:

Běžná cena

1 450 Kč
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

KINDERKRAFT Autosedačka i-Spark i-Size 100-150 cm Grey

Značka:

I-SPARK je moderní řešení pro rodiče, kterým záleží na pohodlí a bezpečnosti jejich dítěte na cestách. Jedná se o autosedačku 2v1 pro děti od 100 do 150 cm (cca 3,5 až 12 let), která splňuje nejnovější bezpečnostní normu R129 i-Size. Díky 3-bodovému ukotvení pásů automobilu je montáž autosedačky rychlá a snadná. Autosedačka I-SPARK je navíc lehká (4,5 kg), takže se snadno přenáší z auta do auta. V případě potřeby lze opěrku zad odejmout a vytvořit tak podložku pro starší děti.

Bezpečnost zajišťuje zesílená 3-vrstvá opěrka hlavy s technologií H-GUARD: další vrstvy vevnitř rozptylují síly působící na dítě při nárazu a zabraňují, aby veškerá jejich energie dopadla na hlavu a krk malého cestujícího. Má 10-stupňové nastavení výšky- opěrku hlavy můžete nastavit podle výšky dítěte jednou rukou. Autosedačka I-SPARK má také SPS, zesílené boční kryty, které pohlcují energii vznikající při nárazu – účinně tak chrání ramena a páteř dítěte.

Nový bezpečnostní standard Dětská autosedačka I-SPARK splňuje nejnovější bezpečnostní normy a je kompatibilní s i-Size. Byla podrobena rozsáhlým testům za velmi přísných podmínek, včetně čelního a bočního nárazu při rychlosti zvýšené až o 28 %. Tyto testy prováděné při vyšších rychlostech umožňují důkladnější kontrolu odolnosti skořepiny autosedačky proti poškození, protože na ni působí o 50 % více kinetické energie. Díky certifikaci založené na nejnovějších normách se můžete soustředit na řízení s vědomím, že vaše dítě je přepravováno v bezpečné autosedačce odolné proti nárazu.

Univerzální Montáž na 3-bodový bezpečnostní pás je rychlá a bezproblémová: autosedačku můžete namontovat do jakéhokoli vozidla, dokonce i do starších modelů bez systému ISOFIX. Autosedačka je navíc lehká, takže ji lze snadno přenášet z auta do auta, např. když jedete na dovolenou nebo dítě zůstává s rodinou delší dobu. Pás můžete snadno protáhnout vodítky na opěrce hlavy a pod loketní opěrkou, abyste se ujistili, že jste dítě připoutali správně.

Podložka pro starší děti Autosedačku lze použít bez opěradla jako podložku pro starší děti s výškou 140–150 cm. Pokud se vaše dítě v autosedačce již cítí nepohodlně, ale pás auta stále neprochází přes ramena a střed hrudníku, odpojte zádovou opěrku a použijte podložku, abyste zajistili správné připoutání dítěte. Důležité je, že byla 100% testována a splňuje nejnovější normy.

Pohodlné cestování Sedačka autosedačky je potažena měkkým polstrováním, které lze v případě potřeby sejmout a vyprat, aby autosedačka I-SPARK zůstala déle svěží. Autosedačka má navíc pohodlné opěrky rukou, které se starají o ergonomické držení těla a pohodlí malého pasažéra. Samotná sedačka je hluboká, takže se do ní vejde i větší dítě.

Bezpečnostní systémy Autosedačka je vybavena systémem SPS neboli zesílenými bočními kryty, které účinně chrání dítě v případě nárazu tím, že absorbují energii vzniklou při bočním nárazu. Autosedačka I-SPARK má také systém H-GUARD, což je 3-vrstvá opěrka hlavy. V případě nárazu dobře chrání hlavu a krk, protože pohlcuje energii a zabraňuje jejímu proniknutí do oblasti krku malého pasažéra.

Přizpůsobené opěradlo I-SPARK lze snadno namontovat na sedadlo vozidla. Stačí chvilka, aby opěrka dokonale přilnula k sedadlu vozidla a zajistila maximální přilnavost. Tímto způsobem můžete zaručit správné upevnění autosedačky, což se projeví v bezpečné cestě vašeho dítěte. Nyní si můžete být jisti pohodlnou a bezpečnou cestou.

Nastavení opěrky hlavy jednou rukou Opěrku hlavy autosedačky můžete nastavit jednou rukou. Má až 10 úrovní nastavení, což vám umožní dokonale přizpůsobit opěrku hlavy výšce vašeho dítěte. Nezapomeňte, že pouze správně nastavená může účinně chránit hlavu vašeho dítěte při nárazu!

Materiály:

  • Skořepina: recyklovatelný polyetylen s vysokou hustotou (HDPE)
  • Čalounění: polyester
Značka:
Kinderkraft
Isofix
ne
Sezení
ve směru jízdy