KINDERKRAFT Houpátko vibrující s melodií Felio 2 Peony Rose 0m+, do 9 kg

Kód výrobku: F172336 Dodavatelský kód: KBFELI20PNK0000
  • Barva:

Běžná cena

1 031 Kč

Cena po slevě

928 Kč
Akce platí do 19.4.2024
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

KINDERKRAFT Houpátko vibrující s melodií Felio 2 Peony Rose 0m+, do 9 kg

Značka:

Lehátko, které uleví vašim ramenům od neustálého houpání a pomůže vašemu dítěti se uklidnit. FELIO 2 je houpadlo a lehátko v jednom. Bude provázet vaše dítě od narození až do 9 kg. Během několika okamžiků pomůže vašemu dítěti odpočívat, a když je čas na hraní – snadno k němu připevníte hrazdu s plyšovými hračkami, které podporují rozvoj představivosti a motorické koordinace. Měkké materiály a tříbodové bezpečnostní pásy se širokými chrániči rozkroku chrání i ty nejpohyblivěj­ší děti.

FELIO 2 je lehátko a houpadlo, které potěší nejen dítě, ale i rodiče. Má uživatelsky přívětivý ovládací panel, který umožňuje přehrávat až 8 různých melodií a uklidňující vibrace, které pomáhají usnout. Lehátko FELIO 2 je vybaveno měkkou zavinovačkou/vlož­kou, která umožňuje používat lehátko již novorozencům. FELIO 2 vám poskytne chvilku odpočinku, zatímco vaše dítě bude mít možnost objevovat nové zvuky, textury a trénovat koordinaci. Součástí je také moskytiéra, která vám zpříjemní pobyt venku.

Houpadlo a lehátko FELIO 2 je lehátko 2v1, které lze během několika okamžiků přeměnit na houpadlo. Jemné houpání vaše dítě uklidní a vaše ramena si od houpání odpočinou. FELIO 2 má odnímatelnou hrazdu se 3 hračkami, které vaše dítě zaujmou a podpoří rozvoj jeho jemné motoriky.

8 melodií a vibrací FELIO 2 má praktický ovládací panel na přední straně. V něm můžete zapnout uklidňující vibrace nebo jednu z 8 melodií, které vaše dítě uklidní a pomůžou mu zasnout nebo jednoduše uklidnit se a odpočívat.

Další příslušenství Model FELIO 2 obsahuje měkkou zavinovačku, která umožňuje používat lehátko i novorozencům. Lze ji použít i mimo lehátko. FELIO 2 má navíc moskytiéru, která chrání vaše dítě před hmyzem, když odpočíváte venku.

Snadné skládání Lehátko lze složit a rozložit během několika minut – a to v kompaktní velikosti. Zabírá velmi málo místa, takže ho můžete snadno uložit pod postel nebo do skříně. Je velmi lehké, takže si ho můžete vzít s sebou i na dovolenou.

Snadná údržba Udržování modelu FELIO 2 v čistotě je velmi snadné – potah lze snadno sejmout a vyprat v pračce na 30 stupňů. Rychleschnoucí materiál vám umožní rychle pokračovat v zábavě – večer ho vyperte a ráno je lehátko připraveno k použití!

Další informace:

  • 3-bodové bezpečnostní pásy
  • Snadná přeměna z lehátka na houpadlo
  • Snadné skládání na plocho
  • Nízká hmotnost
  • 3 hračky v balení: zrcátko, hrací podložka a píšťalka
  • Příslušenství: zavinovačka/vložka a moskytiéra
  • Potah lze prát v pračce

Materiály:

  • rám: ocel
  • potah: polyester

Složené: 10 × 73 × 38,5 cm Rozložené: 48 × 73 × 38,5 cm

Hmotnost: 2,89 kg

Značka:
Kinderkraft
Věk
od narození
Materiál
látka