KINDERKRAFT Autosedačka MyWay Isofix Black 0-36 kg

Kód výrobku: F111696 Dodavatelský kód: KKFMWAYBLK0000

Značka:

KINDERKRAFT Autosedačka MyWay Isofix Black 0-36 kg

Značka:

MYWAY – dětská autosedačka od narození do ca. 12 let (0–36 kg, RWF 0–18 kg)

Autosedačka MYWAY od firmy Kinderkraft zaručuje maximální bezpečnost pro nejmladší cestující a klid jejich rodičům. Má vyhrazené bezpečnostní systémy a poskytuje možnost jízdy čelem proti směru jízdy až do 18 kg. A co je nejdůležitější, byl mnohokrát podroben přísným testům.

Pevnost její konstrukce je potvrzena certifikátem evropské schvalovací jednotky. Kromě toho byla její bezpečnost testována v renomovaných institutech TASS INTERNATIONAL a INTERTEK.

Přednosti:

 • bezpečná přeprava dítěte čelem proti směru jízdy až do 18 kg
 • možnost jízdy čelem po směru jízdy po překročení 9 kg
 • úspěšně prošla crashtesty ve středisku TASS International
 • testována v TASS International a Intertek
 • autosedačka na základně – snadná změna polohy po směru nebo proti směru jízdy
 • základna integrovaná do autosedačky
 • vyhrazené bezpečnostní systémy
 • 3 indikátory správné montáže
 • skořepina autosedačky absorbující energii, vyrobená injekční metodou
 • instalace pomocí systému ISOFIX, bezpečnosnými pásy auta
 • nastavení opěrky hlavy jednou rukou – 10 pozic (48–67 cm)
 • nastavení úhlu sklonu autosedačky jednou rukou – 3 pozice
 • 5bodové bezpečnostní pásy s chrániči
 • 3 vložky pro nejmenší děti
 • magnetické zámky přidržující pásy
 • hluboké, prostorné sedadlo
 • čalounění příjemné na dotek, měkké a odolné, s možností praní

Potvrzená bezpečnost – Crashtested Všechny autosedačky Kinderkraft jsou podrobeny přísným nárazovým testům v renomovaném, holandském institutu TASS INTERNATIONAL. Rovněž po uvedení na trh procházejí dalšími, vícestupňovými tes­ty.

ECE R44.04 Všechny výrobky Kinderkraft jsou vyráběny v souladu s Evropskými technickými požadavky, a jejich výrobní standardy potvrzuje evropský bezpečnostní certifikát ECE R44.04.

Intertek Materiály, z nichž je vyrobeno čalounění našich autosedaček jsou vyráběny bez použití škodlivých chemických látek a testovány renomovaným institutem Intertek. Díky tomu si můžete být jisti, že má vaše dítě zaručen komfort a bezpečnost.

Dvěma směry RWF a FWF MYWAY vám umožňuje přepravovat dítě v nejbezpečnější poloze, tj. čelem proti směru jízdy, až do 18 kg, tj. asi do 4 let věku dítěte. Nicméně starší a vyšší děti mohou potřebovat více místa na nohy. Proto lze tento model použít předem ve směru jízdy, ale ne dříve než po dosažení 9 kg.

Bezpečněji na základně Sedadlo je namontováno na stabilní základně, která zvyšuje bezpečnost dítěte převzetím první nárazové síly. Sedadlo je integrováno se základnou.

Dodatečná ochrana H-GUARD SYSTEM Vyztužená opěrka hlavy má 3 vrstvy, díky nimž chrání hlavu a krční páteř při bočním a zadním nárazu.

Side Protect System Kryt autosedačky je speciálně vyztužený, díky čemuž absorbuje nárazovou sílu a poskytuje větší bezpečnost při bočních nárazech.

Dodatečná ochrana hlavy a páteře Velmi vysoké boční štíty navíc chrání hlavu dítěte a krční páteř.

Perfektně pasuje – EASY GROW SYSTEM Systém dbá na bezpečnost dítěte a umožňuje rychlé a současné nastavení opěrky hlavy a bezpečnostních pásů, aniž by je bylo nutné přepínat.

Nastavitelná opěrka hlavy Díky nastavení opěrky hlavy můžete jednou rukou nastavit sedačku v závislosti na výšce a potřebách vašeho dítěte. K dispozici máte až 10 pozic (48–67 cm)

Vložky zvyšující bezpečnost MYWAY má 3 doplňkové vložky pro nejmladší cestující, díky kterým můžete nastavit sedačku podle velikosti dítěte.

Vnitřní pásy MYWAY je vybaveno 5bodovými vnitřními pásy s měkkými chrániči, které díky speciálnímu povlaku neklouzají z oblečení a jsou vždy na svém místě.

Reclining Funkce RECLINING umožňuje nastavit úhel sedačky. Lze jej nastavit jednou rukou: nechte dítě bezpečně cestovat v poloze sedící nebo sklopené. Můžete si vybrat mezi 3 polohami v orientaci po směru jízdy (FWF) a 1 v orientaci proti směru jízdy (RWF).

Spolehlivost instalace – systém ISOFIX Sedačka je vybavena systémem ISOFIX, díky čemuž je její správná instalace v automobilu jednoduchá a intuitivní.

Top Tether Horní upínací popruh poskytuje dodatečnou stabilitu sedačky v případě kolize. Pevně napnutý zabraňuje otáčení sedačky.

3 indikátory správné montáže Systém ukazatelů zajišťuje správné upevnění upevňovacích prvků ISOFIX, utažení řemene TOP TETHER a zajištění dítěte pomocí vnitřních popruhů.

Vodítka pásů Díky vodítkům pásů můžeme dítě snadno zapnout a zajistit mu tak pohodlnou a bezpečnou cestu.

Komfort pro mnoho cest – snadné vkládání dítěte Na bocích krytů se nachází magnetické zámky na pásy, které usnadňují vkládání a vytažení dítěte ze sedačky.

Měkké sedadlo Pohodlné a prostorné sedadlo vyrobené z materiálů schválených společností Intertek zajistí dítěti vždy měkké a pohodlné cestování.

Snadné čištění Potah lze sejmout a prát. Díky tomu bude autosedačka vypadat pěkně po dlouhá léta.

Specifikace

 • hmotnostní skupina: ECE 0+/I/II/III, RWF 0–18 kg
 • pro děti s hmotností: od narození do 36 kg
 • materiály: PP plast (pevný materiál, hladký povrch); potah: čalounění příjemné na dotek, měkké a odolné, s možností praní
 • hmotnost autosedačky: 12,5 kg

O programu Bezpečná autosedačka

Bezpečnost našich malých uživatelů je naší prioritou, a proto Kinderkraft zaručuje bezplatné členství v programu BEZPEČNÁ AUTOSEDAČKA. Díky tomuto členství vám vyměníme autosedačku, v případě dopravní nehody.

Výzkum zahrnující důkladnou analýzu jednotlivých komponent prokázal, že autosedačky instalované v autech, které byly účastníky nehody nebo dopravní kolize, zaznamenávají mikropoškození, která znemožňují jejich další bezpečné používání. Tuto skutečnost bereme vážně.

Účastník musí požádat o účast v Programu do 30 dnů od incidentu zasláním vyplněné přihlášky dostupné na https://kinderkraft.pl/…czny-fotelik

Pro získání nové autosedačky je nutné splnit následující podmínky:

1. Připravte si dokumenty Budete potřebovat: doklad o koupi, policejní zprávu z nehody, zprávu o poškození vozidla pojišťovně a fotodokumentaci z místa nehody. 2. Vyplňte formulář Stačí uvést své kontaktní údaje, informace o srážce a o autosedačce, která se srážky zúčastnila. 3. Počkejte na kurýra Za přepravu autosedačky neplatíte. Po zkontrolování a schválení žádosti vám pošleme štítek, který musíte umístit na balík před příchodem kurýra

Značka:
Kinderkraft
Isofix
ano
Sezení
ve směru jízdy, proti směru jízdy