KINDERKRAFT Odrážedlo a koloběžka 2v1 Halley Stone white

Kód výrobku: F180914 Dodavatelský kód: KRHALL00WHT0000
  • Barva:

Běžná cena

1 199 Kč

Cena po slevě

1 079 Kč
Akce platí do 19.4.2024
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

KINDERKRAFT Odrážedlo a koloběžka 2v1 Halley Stone white

Značka:

Připraveno na cestu! To je odrážedlo HALLEY 2 v 1: odrážedlo a tříkolová koloběžka v jednom výrobku. Ještě více funkcí, ještě více zábavy! HALLEY je výrobek, který si zamilují dospělí i děti. Sedačku lze snadno zvednout a složit rovnoběžně s řídítky: nejen doma, ale i na procházce.

Nastavitelné řídítka umožňují snadno nastavit výšku tak, aby vyhovovala rychle rostoucímu dítěti, a díky modernímu designu si vaše dítě HALLEY zamiluje a nebude se s ním chtít rozloučit. Toto skvělé odrážedlo a koloběžka v jednom má 2 přední, osvětlená kola a zadní kolo s brzdou. Procházky po setmění budou pro děti ještě napínavější a rodičům se uleví, že nemusí za sebou tahat těžké kolo, protože HALLEY váží pouhé 3 kilogramy!

Dětské odrážedlo a koloběžka HALLEY je odrážedlo a tříkolová koloběžka v jednom. Má speciální sedačku, kterou zvednete a odrážedlo tak změníte na koloběžku. A když vaše dítě jízda omrzí: spustíte sedačku zpět dolů a uděláte z něj odrážedlo. HALLEY je dokonalý společník na procházky.

Snadné používání Spuštění sedačky a nastavení rukojeti zabere jen chvilku. Odrážedlo tak můžete proměnit v koloběžku a naopak, a to i za chůze. Už žádné nošení kola za dítětem: stačí malá změna a vaše dítě opět pocítí příval energie.

Nastavitelné řídítka Řídítka lze nastavit do jedné ze 3 úrovní. Tímto způsobem se kolo i koloběžka dokonale přizpůsobí výšce dítěte. To usnadňuje učení jízdy, ale také zvyšuje pohodlí a zajišťuje správné držení těla.

Moderní design Pro děti je vzhled hraček nesmírně důležitý: totéž platí i pro odrážedlo. Proto je odrážedlo a koloběžka HALLEY 2v1 navrženo tak, aby malým sportovcům padlo do oka. Díky jedinečnému designu na plošině a neobvyklému tvaru chtějí děti na HALLEY nasednout a vyrazit na cestu!

Svítící kola Moderní design není všechno: aby HALLEY získal výjimečný design, je vybaven velkými svítícími koly z PU. Jízda po západu slunce bude ještě zábavnější!

Pro malé i velké Odrážedlo a tříkolová koloběžka HALLEY je vhodná pro menší i větší děti. Maximální nosnost kola je 20 kg, a koloběžky: až 50 kg!

Bezpečné HALLEY je testováno a schváleno v souladu s evropskými bezpečnostními normami EN 71–1, 71–2 a 71–3 a je rovněž certifikováno společností Intertek.

Zpracování:

Materiál:

  • plošina: pp
  • rám: pp + hliník
  • sedadlo: pp + nylon
  • kola: pu (+led)

Rozměry: rozložené: 60 × 29 × 61,5–75,5 cm

Rozsah nastavení řídítek: 61,5 cm-68,5 cm-75,5 cm

Hmotnost: 3 kg

Odrážedlo: pro děti od 1 roku do 20 kg Koloběžka: pro děti od 2 let do 50 kg

Značka:
Kinderkraft
Věk
od 1 roku
Materiál
kov, plast