KINDERKRAFT Podsedák i-Boost Pink

Kód výrobku: F184724 Dodavatelský kód: KCIBOO00PNK0000
  • Barva:

Běžná cena

698 Kč
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

KINDERKRAFT Podsedák i-Boost Pink

Značka:

I-BOOST I-SIZE je základna do auta pro děti, které vyrostly z autosedačky, ale jsou nižší než 150 cm. Dokonale se přizpůsobí výšce dítěte v rozmezí 135–150 cm a zajistí, aby pásy autosedačky vedly přesně tam, kam mají – přes střed ramen a hrudníku. Zajištění optimálního vedení pásu auta proti tělu dítěte minimalizuje riziko zranění v případě neočekávaných nehod na silnici. Díky I-BOOST I-SIZE máte jistotu, že se vaše dítě přepravuje bezpečně a pohodlně. Důležité je, že základna do auta I-BOOST I-SIZE byla testována v souladu s nejnovější normou R129 i-Size, a proto prošla přísnými testy.

I-BOOST I-SIZE je lehká základna do auta (váží pouhých 2,5 kg) – snadno se přenáší z auta do auta a také se připojuje k systému ISOFIX, což zvyšuje stabilitu a bezpečnost základny během jízdy. Můžete ji však použít i ve starších automobilech, které systém ISOFIX nemají.

Otestována I-BOOST I-SIZE je autosedačka, kterou lze použít v každém autě. Základna do auta vyniká na trhu díky crash testům, kterými úspěšně prošla a které potvrzují její soulad s přísnými požadavky normy R129 i-Size. Důležité je, že její univerzálnost se odráží v možnosti instalace do jakéhokoli typu vozidla. Díky možnosti instalace ISOFIX poskytuje základna dodatečnou stabilitu, ale její konstrukce také umožňuje bezproblémové použití ve vozidlech bez systému ISOFIX. Díky tomu je základna I-BOOST I-SIZE bezpečným a flexibilním řešením, které je ideální pro různé modely vozidel.

Ergonomická Základna do auta I-BOOST I-SIZE má pohodlné opěrky rukou, aby se vaše dítě cítilo pohodlně i na delších cestách. Samotná základna auta umožňuje malému pasažérovi zaujmout pohodlnou, ergonomickou polohu při řízení.

Pohodlná Základna I-BOOST I-SIZE je široká a hluboká, takže se v ní budou cítit pohodlně i větší děti. Má také extra vrstvu měkké pěny v sedadle pro pohodlnou jízdu. Její měkké, snadno snímatelné a pratelné čalounění se snadno udržuje v čistotě, což zajišťuje svěžest po celou dobu používání.

Snadné používání Základnu I-BOOST I-SIZE lze v autě snadno namontovat na systém ISOFIX a 3-bodový pás nebo pouze na pás. Je lehká, takže ji vaše dítě může v případě potřeby samo přemístit z jednoho auta do druhého. Základna je k dispozici v několika barvách – můžete ji sladit s interiérem svého auta.

Zpracování:

  • materiály: plast, kov, pěna
  • čalounění: polyester
Značka:
Kinderkraft