KINDERKRAFT SELECT Autosedačka I-GUARD i-Size 40-105 cm Cherry Pearl, Premium

Kód výrobku: F171696 Dodavatelský kód: KCIGUA00RED0000
 • Barva:

Běžná cena

6 799 Kč
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

KINDERKRAFT SELECT Autosedačka I-GUARD i-Size 40-105 cm Cherry Pearl, Premium

Značka:

I-GUARD je autosedačka pro děti od narození do cca 4 let (40–105 cm), splňující normu R129 i-Size. Aby byly zajištěny nejvyšší bezpečnostní standardy, autosedačka byla testována za přísnějších podmínek, než vyžaduje norma. Snižuje sílu čelního nárazu na hlavu a hrudník o 20 %. Autosedačku lze nastavit ve dvou směrech: po směru a proti směru jízdy (FWF a RWF). Je vybavena systémem EASY SPIN 360°, který nejen zaručuje bezpečnost dítěte během jízdy, ale také zvyšuje pohodlí při cestování a usnadňuje rodičům správné připoutání dítěte do autosedačky.

Autosedačka je vybavena speciálními bezpečnostními systémy, jako jsou H-GUARD SYSTEM a SIDE PROTECT SYSTEM, které absorbují energii při nárazu a chrání zranitelné části těla dítěte, jako je hlava, krční páteř a oblast pánve. Měkké a prodyšné materiály nedráždí dětskou pokožku a široká, hluboká sedačka a odvětrávaná skořepina umožňují dlouhé jízdy i v horkém počasí.

Testováno za nejpřísnějších podmínek. Podle provedených testů snižuje systém I-GUARD sílu čelního nárazu na hlavu a hrudník až o 20 %, a to i při vysokých rychlostech. Autosedačka I-GUARD byla testována za nejpřísnějších podmínek. Norma vyžaduje, aby byly autosedačky testovány pro čelní náraz při rychlosti 50 km/h – abychom zajistili vyšší bezpečnostní standardy, byla autosedačka I-GUARD testována při rychlosti 64 km/h.

H-GUARD SYSTEM H-GUARD chrání nejcitlivější a nejchoulostivější části dětského těla. Zpevněná opěrka hlavy autosedačky má až 3 vrstvy paměťové pěny, která absorbuje sílu nárazu. Opěrka hlavy velmi dobře chrání citlivou oblast hlavy a krku dítěte při bočním, ale i zadním nárazu.

SIDE PROTECT SYSTEM Skořepina sedačky je dále vyztužena speciálními bočními chrániči, které absorbují sílu nárazu při boční srážce. Absorbují energii vzniklou při nárazu a chrání tak dítě, které se nachází uvnitř.

Antirotační rám I-GUARD je vybavena antirotačním rámem. Díky tomuto modernímu řešení je její konstrukce stabilnější. Autosedačka těsněji přiléhá k opěradlu sedadla v automobilu, čímž se minimalizuje vůle a odklon sedačky po připevnění, a dítě má více prostoru pro nohy.

EASY SPIN 360° Systém EASY SPIN 360° usnadňuje připoutání dítěte do autosedačky – tlačítko pro změnu polohy je snadno dostupné a pohodlně se používá. Stačí stisknout a otočit sedačku směrem k sobě. Systém navíc umožňuje rychlou změnu polohy sedačky (RWF a FWF) bez nutnosti demontáže celé autosedačky.

RECLINING SYSTEM Funkce RECLINING umožňuje snadné nastavení úhlu náklonu sedačky jednou rukou. Autosedačka má 4 polohy nastavení náklonu sedáku, což znamená, že dítě má více prostoru, cítí se pohodlněji a sedačka lépe chrání malého pasažéra při nehodách.

Jednoduchá montáž Autosedačka se montuje na systém ISOFIX, který zajišťuje jednoduchou, rychlou a bezpečnou montáž. Autosedačka I-GUARD je také vybavena opěrnou nohou (11 stupňů nastavení délky) a 4 indikátory správné instalace, které eliminují riziko nesprávného upevnění autosedačky ve vozidle.

Odvětrávaná skořepina Autosedačka I-GUARD má odvětrávanou skořepinu. Speciální otvory v kombinaci s prodyšným materiálem sedačky účinně odvádějí vlhkost během horkého počasí.

EASY GROW SYSTEM Autosedačka I-GUARD je vybavena EASY GROW SYSTEM, který umožňuje nastavit výšku opěrky hlavy a pásů jednou rukou (6 úrovní). Pohodlí při jízdě zajišťují měkké, nedráždivé materiály a široká, hluboká sedačka.

Autosedačka je dodávána s odnímatelnou vložkou pro děti s výškou do 60 cm. Zvyšuje pohodlí při jízdě, ale také zmenšuje prostor mezi novorozencem a sedačkou. To zvyšuje bezpečnost novorozence při nárazu.

Snadné usazení dítěte do autosedačky Pětibodové vnitřní pásy mají na spodní straně chrániče s protiskluzovými proužky. Na boku sedačky se nacházejí háčky, které umožňují snadné připevnění pásů při usazování dítěte. Autosedačka I-GUARD je také vybavena neklesající přezkou, která výrazně zvyšuje pohodlí při usazování dítěte do autosedačky.

Provedení Materiály: pp, polyester, paměťová pěna

Rozměry:

 • složená: 65 × 44 × 58 cm
 • rozložená: 65 × 44 × 70 cm
 • délka sedačky vnitřní: 26 cm
 • délka autosedačky: 61 cm
 • šířka sedačky vnější: 42,5 cm
 • šířka sedačky vnitřní (užitná): 34 cm
 • vnější šířka: 54 cm
 • vnitřní výška Min.: 44 cm
 • vnitřní výška Max.: 59 cm
 • vnější výška Min.: 58 cm
 • vnější výška Max.: 70 cm
 • vnitřní šířka opěradla: 36 cm
 • vnější šířka opěrky hlavy: 34 cm
 • vnitřní šířka opěrky hlavy: 22 cm
 • hmotnost: 13,6 kg

O programu Bezpečná autosedačka

Bezpečnost našich malých uživatelů je naší prioritou, a proto Kinderkraft zaručuje bezplatné členství v programu BEZPEČNÁ AUTOSEDAČKA. Díky tomuto členství vám vyměníme autosedačku, v případě dopravní nehody.

Výzkum zahrnující důkladnou analýzu jednotlivých komponent prokázal, že autosedačky instalované v autech, které byly účastníky nehody nebo dopravní kolize, zaznamenávají mikropoškození, která znemožňují jejich další bezpečné používání. Tuto skutečnost bereme vážně.

Účastník musí požádat o účast v Programu do 30 dnů od incidentu zasláním vyplněné přihlášky dostupné na https://kinderkraft.pl/…czny-fotelik

Pro získání nové autosedačky je nutné splnit následující podmínky:

1. Připravte si dokumenty Budete potřebovat: doklad o koupi, policejní zprávu z nehody, zprávu o poškození vozidla pojišťovně a fotodokumentaci z místa nehody. 2. Vyplňte formulář Stačí uvést své kontaktní údaje, informace o srážce a o autosedačce, která se srážky zúčastnila. 3. Počkejte na kurýra Za přepravu autosedačky neplatíte. Po zkontrolování a schválení žádosti vám pošleme štítek, který musíte umístit na balík před příchodem kurýra

Značka:
Kinderkraft select
Isofix
ano
Sezení
ve směru jízdy, proti směru jízdy, v obou směrech jízdy