KINDERKRAFT SELECT Autosedačka Xrider i-Size 40-125 cm Grey

Kód výrobku: F184729 Dodavatelský kód: KCXRID00GRY0000
  • Barva:

Skladem

Běžná cena

5 990 Kč
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

KINDERKRAFT SELECT Autosedačka Xrider i-Size 40-125 cm Grey

Značka:

Bezpečnost dětí je pro nás na prvním místě. Proto jsme vyvinuli dětskou autosedačku XRIDER i-Size, otočnou autosedačku, která splňuje normu R129 i-Size a prošla přísnými crash testy. Autosedačka XRIDER i-Size je vhodná pro děti od 40 do 125 cm (do 7 let nebo 25 kg) a umožňuje přepravu proti směru jízdy přibližně do 4 let (RWF do 105 cm). RWF je nejbezpečnější poloha pro malé děti, 5-krát bezpečnější než FWF při čelním nárazu. Kromě systému ISOFIX má autosedačka třetí opěrný bod pro zvýšení bezpečnosti: stabilizační nohu.

Dětská autosedačka XRIDER i-Size je vybavena řadou systémů a bezpečnostních prvků, které zajistí komplexní ochranu vašeho dítěte na nejvyšší úrovni. Je vybavena systémy H-GUARD+, SPS+ a také funkcemi RECLINING a EASY SPIN 360°. Skořepina autosedačky je navíc vyrobena z EPP (expandovaná polypropylenová pěna) – konstrukce autosedačky tak absorbuje přetížení a rozptyluje sílu nárazu, aby co nejvíce chránila hlavu, krk a ramena vašeho dítěte. Díky vysokým bočním krytům, 11-pozičnímu nastavení opěrky hlavy a použití paměťové pěny obklopí autosedačka XRIDER i-Size vaše dítě komplexní ochranou na každé cestě.

Bezpečnost na nejvyšší úrovni XRIDER i-Size je dětská autosedačka navržená pro komplexní ochranu vašeho dítěte. Splňuje nejnovější normu R129 i-Size, která vyžaduje ještě přísnější crash testy, včetně testů bočního nárazu. Těmito testy úspěšně prošla – poskytuje vašemu dítěti maximální ochranu během cestování. Dětská autosedačka XRIDER i-Size také umožňuje převážet dítě proti směru jízdy (RWF) přibližně do 4 let (do 105 cm), což je poloha, která je v případě čelního nárazu až 5-krát bezpečnější.

Od narození do 7 let Dětská autosedačka XRIDER i-Size chrání vaše dítě od narození do přibližně 7 let (25 kg/125 cm výšky). Pro bezpečnost dětí různé výšky umožňuje autosedačka snadné nastavení opěrky hlavy a bezpečnostních pásů a pro menší děti (do 75 cm výšky) je v opěrce hlavy a pod zády měkká vložka z paměťové pěny ERGO PAD+. Ta zajišťuje správnou polohu těla dítěte a je také další vrstvou, která rozptyluje energii vzniklou při nárazu dříve, než se dostane k dítěti.

Systém EASY SPIN 360° Systém EASY SPIN 360° umožňuje otočit autosedačku dopředu směrem ke dveřím pouze jednou rukou. Díky snadno přístupným tlačítkům na obou stranách je ovládání velmi intuitivní a pohodlné. Snadnější usazení dítěte a rychlejší zajištění vašeho drobečka pomocí 5bodových bezpečnostních pásů. Systém také umožňuje rychlou změnu z RWF na FWF, aniž byste museli autosedačku vyjmout z auta.

Bezpečnostní systémy XRIDER i-Size má dva speciální bezpečnostní systémy navržené tak, aby lépe a přesněji chránily vaše dítě během jízdy. Autosedačka je vybavena systémem H-GUARD+, zesílenou třívrstvou opěrkou hlavy z EPP (expandovaný polypropylen) s dodatečnou paměťovou pěnou – kombinace těchto dvou materiálů zajišťuje nejvyšší úroveň bezpečnosti. Paměťová pěna se nedeformuje ani po mnoha letech používání: zachovává si svou pružnost a odolnost po celá léta, čímž zajišťuje bezpečnost vašeho dítěte po celou dobu životnosti autosedačky. Systém H-GUARD+ absorbuje sílu bočního nárazu. Dokonale chrání hlavu a ramena vašeho dítěte. Autosedačka XRIDER i-Size má také systém SPS+. Tento integrovaný systém boční ochrany (tlumiče nárazu) je spojen se skořepinou autosedačky: funguje jako deformační zóna v autě, která zachytí první náraz při nárazu a pohltí energii, čímž ji udrží mimo tělo vašeho dítěte.

Pěnový polypropylen: EPP Pěnový polypropylen (EPP) je známý zejména pro své vynikající vlastnosti absorpce energie a odolnosti vůči mechanickému poškození. Již mnoho let se používá v automobilovém průmyslu k výrobě interiérových součástí automobilů (např. sedadel a sedáků, dveřních výplní, čalounění hlavy) jako tlumicí materiál a ke splnění nejpřísnějších bezpečnostních požadavků. Jejich použití snižuje riziko zranění v případě nehod. Z tohoto důvodu je tento materiál použit v skořepině sedadla XRIDER i-Size pro komplexní ochranu malého cestujícího. Díky pěně EPP je skořepina sedadla velmi pevná a odolná. Právě skořepina je navržena tak, aby snižovala sílu nárazu a chránila dítě před zraněním, a proto je její odolnost tak důležitá. EPP se také nedeformuje vlivem různých povětrnostních podmínek, kterým je sedačka vystavena, a je také odolný vůči vlhkosti. To vše znamená, že autosedačka XRIDER i-Size zajistí vašemu dítěti bezpečí po dlouhá léta. Navíc skutečnost, že EPP lze recyklovat, je součástí snahy o udržitelnější a ekologičtější přístup k výrobě a používání materiálů.

Montáž na ISOFIX Dětskou autosedačku XRIDER i-Size lze snadno namontovat do auta díky systému ISOFIX a stabilizační noze. Upevnění autosedačky v autě a kontrola, zda indikátory bezpečného uchycení svítí zeleně, zabere jen chvilku. Použitá opěrná noha poskytuje třetí opěrný bod, který stabilizuje celou autosedačku při jízdách a nárazech. Nezapomeňte, že návod k použití musíte mít vždy po ruce. Stačí naskenovat QR kód na skořepině autosedačky. Elektronický návod k použití byl vyvinut s ohledem na životní prostředí a vaše pohodlí.

Přizpůsobena dítěti XRIDER i-Size má funkci RECLINING: 5-stupňové nastavení úhlu autosedačky (4 v FWF, 1 v RWF). Je také vybavena funkcí EASY GROW SYSTEM, která umožňuje současné nastavení opěrky hlavy (11 úrovní) a vnitřních pásů. Díky tomu se autosedačka přizpůsobí dítěti a lépe chrání malého pasažéra.

Pohodlí při jízdě na dlouhá léta Jedná se o autosedačku, která dbá nejen na bezpečnost, ale také na pohodlí. XRIDER i-Size má dětskou vložku ERGO PAD+ s rozšířeným rozsahem použití – až do výšky 75 cm. Vložka je vyplněna paměťovou pěnou v opěrce hlavy, takže se nedeformuje, a zároveň poskytuje pohodlí a bezpečnost tím, že snižuje vzdálenost mezi tělem batolete a skořepinou sedačky. Umožňuje také správnou, anatomickou polohu těla dítěte v autosedačce. Pro pohodlí dítěte jsou pětibodové bezpečnostní pásy vybaveny měkkým polstrováním s protiskluzovou úpravou. A když je čas připoutat se pásem autosedačky, vnitřní pásy jsou uloženy ve speciální přihrádce. Rodiče se nemusí obávat ani o trvanlivost autosedačky – čalounění lze snadno sejmout a vyprat, takže autosedačka bude vypadat čistě po dlouhá léta.

Technické parametry: Materiály:

  • základ: polypropylen (PP) – získaný vstřikováním, kov
  • čalounění: polyester
  • pěna: pěna, paměťová pěna
  • skořepina: polypropylen (PP) – získaný vstřikováním, kov, EPP
Značka:
Kinderkraft select
Isofix
ano
Sezení
ve směru jízdy, proti směru jízdy, v obou směrech jízdy