KINDERKRAFT Tříkolka Aveo Mystic Green

Kód výrobku: F176606 Dodavatelský kód: KRAVEO00GRE0000
  • Barva:

Běžná cena

2 699 Kč

Cena po slevě

2 599 Kč
Dlouhodobě snížená cena
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

KINDERKRAFT Tříkolka Aveo Mystic Green

Značka:

Tříkolka AVEO od Kinderkraft je výrobek, který je vhodný pro děti od 9 měsíců do asi 5 let. Je vybaven odolnýma kolama, která nevyžadují nafukování. Další výhodou dětského kola AVEO je otočné sedadlo, které umožňuje nastavení ve směru jízdy nebo proti směru jízdy. Jedná se o výrobek, který roste současně s dítětem, skládací konstrukce a modulární stavba umožňují toto kolo libovolně přetvářet a přizpůsobovat věku dítěte.

Velká kola do každého terénu Tříkolka AVEO je vybavena koly, která není třeba nafukovat. Jsou nepropíchnutelné a navíc poskytují dobrou přilnavost k povrchu, ať už jdete po chodníku nebo štěrkové cestě.

Otočné sedadlo Sedadlo můžete otočit dopředu nebo dozadu. Díky tomu je dětské kolo vhodné pro děti od asi 9 měsíců věku. Bude neocenitelným společníkem na každou procházku a až vaše ratolest vyroste, můžete AVEO snadno proměnit v samostatnou tříkolku.

Snadné skládání Toto dětské kolo si můžete vzít všude s sebou, AVEO lze složit během pár okamžiků. Vejde se do kufru auta, ale i do skříně, pokud nemáte v bytě místo na uložení rozloženého kola.

Bezpečné v každé situaci Tříkolka je vybavena nastavitelnými, 3-bodovými bezpečnostními pásy a bezpečnostní zábranou. Pásy mají měkké chrániče a pásek v rozkroku lze snadno připevnit k zábraně, čímž zvýšíte bezpečnost dítěte.

Vysoká, pohodlná opěrka Vysoká zádová opěrka umožňuje dětem se při jízdě volně opřít. Jízda na tříkolce AVEO je velmi pohodlná bez ohledu na to, jakým směrem je sedadlo nastaveno.

**Dvě řídítka* AVEO je dětské kolo, které bylo přizpůsobeno dětem i rodičům. Nastavitelná rukojeť má speciální mechanismus, díky kterému zablokujete možnost aby dítě otáčelo kolem. Zároveň budete moci sami určit správný směr jízdy.

Volné kolo Funkce volnoběhu a volného kola umožňuje dítěti šlapat, aniž by tříkolku pohánělo. Stačí přestavit malinkou páčku, aby se pedály otáčely, když se vaše díte unaví šlapáním.

Nastavitelná rodičovská rukojeť Rukojeť v AVEO lze nastavit a snadno přizpůsobit vaší výšce. Vysoký táta, malá máma? Nastavení rukojeti na zvolenou úroveň tak, aby bylo řízení kola pohodlné i pro rodiče, zabere jen chvilku.

Sklopné opěrky nohou Vedle předního kola jsou opěrky nohou, na které si dítě unavené šlapáním, může opřít nohy. Opěrky nohou dobře poslouží i mladším dětem, které ještě nedosáhnou na pedály.

Skládací stříška AVEO má velkou skládací stříšku, která ochrání vaše dítě před sluncem a větrem. Úhel její sklonu si můžete nastavit tak, aby byl váš drobeček při jízdě stále ve stínu.

Praktické doplňky V soupravě s kolem najdete tašku na drobnosti, 2 košíky (jeden u řídítek, druhý za sedadlem) a držák na pohár pro rodiče.

Technické parametry:

Materiál:

  • Rám: ocel
  • Látka: polyester

Rozměry:

  • Rozložené: 112 × 50,5 × 1­06,5 cm
  • Průměr kol: přední: 26 cm, zadní: 21,5 cm
  • Výška řídítek – 57 cm
  • Délka opěrky – 65 cm
  • Rodičovská rukojeť – 76, 86, 89 cm
Značka:
Kinderkraft
Věk
od 9. měsíce
Materiál
kov, látka