KLUPS Postýlka dětská se zábranou a šuplíkem Iwo bílá-natural 120x60 cm

Kód výrobku: F150413 Dodavatelský kód: 34042

Značka:

KLUPS Postýlka dětská se zábranou a šuplíkem Iwo bílá-natural 120x60 cm

Značka:

Postýlka IWO byla navržena tak, aby sloužila dítěti již od narození až do chvíle, kdy se dítě nepokusí samo opustit dětskou postýlku. Dno lze nastavit až do tří výškových úrovní a boční příčky jsou vyjímatelné. Prostorný šuplík nabízí dostatek místa pro množství doplňků, kusů oblečení a dětských hraček.

Ochranná bariéra

Mnoho gymnastů nebo akrobatů by mohlo závidět sofistikované polohy, ve kterých spí několikaleté děti. Pohled na dítě, které klečí v spánku, nohy má na zemi nebo se otočili o 180 stupňů, není pro mnohé rodiče překvapivý. Zábrana bude perfektně hrát svou roli a poskytne ochranu během spánku malému předškolákovi. Jeho přiměřená výška a jemně zaoblené příčky zajistí bezpečný spánek. Pokud se prodává spolu s dětskou postýlkou, ušetří to spoustu času a peněz, protože rodiče nejsou nuceni hledat často neoriginální a nevhodné výrobky. Taková osvědčená bariéra v kombinaci s 3-bodovou montáží dokonale chrání dítě během spánku. Na horní liště ještě lze nalézt ochranné překrytí.

Spodek postele

Mezi lamelami dna jsou mezery, aby mohl neustále proudit vzduch. Lehká cirkulace vzduchu v matraci především zajistí jeho hygienu a vlastnosti. Vyrobeno ze 100% borovicového dřeva z polských lesů. Tento prvek je možná nejvíce vystaven zatížení. Intenzivní hry v postýlce musí probíhat bez překvapení, proto jsme se postarali o to, aby dno vydrželo mnoho let. Naše řešení se podobá použití po stranách, kde jsou pásy zapuštěné do otvoru na to určeného, ​​a spojení se provádí pomocí lepidla a sponek.

Rozměry:

 • vnitřní: 120 × 60 cm
 • vnější: 127 × 67 × 87 cm
 • výška dna (od země):
  1. 54 cm
  2. 39 cm
  3. 24 cm

Materiál:

 • malované MDF + borovicové dřevo
 • lakované ekologickými vodovými barvami
 • vyrobeno z materiálů pocházejících z ověřených zdrojů

Matrace není součástí postýlky. Nabídku matrací najdete na našem ehope.