Kombinované kočárky akce Skladem Easywalker

Hledáte kočárek navržený s ohledem na vaše pohodlí a pohodlí vašeho dítěte, s inovativními funkcemi, lehkou konstrukcí a možnostmi přizpůsobení podle vašich představ? Současně s ekologickými aspekty a materiály šetrnými k životnímu prostředí?
Představujeme vám naše nejlepší a nejkvalitnější kočárky Easywalker!
Easywalker Harvey 5 je moderní a multifunkční kočárek vhodný do městského prostředí i do přírody. Jeho design kombinuje styl s funkčností a pohodlím pro rodiče i dítě. Harvey 5 nabízí snadné a rychlé složení do kompaktního tvaru, což usnadňuje přepravu a skladování. Díky odpružení a otočným předním kolům je pohyb kočárku snadný a plynulý i na nerovném povrchu. Kočárek je vybaven prodyšným sedadlem s nastavitelným opěradlem a bezpečnostními pásy, které zajišťují pohodlnou a bezpečnou jízdu pro dítě. Harvey 5 je také kompatibilní s různým příslušenstvím, jako jsou autosedačky nebo koše, takže se snadno přizpůsobí potřebám rodičů a jejich dětí.
Easywalker Jackey je dokonalou kombinací stylu a funkčnosti a nabízí rodičům a jejich dětem prvotřídní zážitek z chůze. Jeho elegantní a moderní design je doplněn praktickými vychytávkami, jako je snadná obsluha a kompaktní složení, což z něj dělá ideálního společníka do města na výlety do přírody. Jeho pohodlná sedačka a bezpečnostní prvky zajišťují, že vaše dítě bude vždy v bezpečí a pohodlí, zatímco vy si budete moci užívat každý společný okamžik. Easywalker Jackey je kočárek, na který se můžete spolehnout a který vám pomůže prozkoumat svět s vaším malým průzkumníkem.
Našli jsme 2 produkty
Podle zadaného filtru jsme našli 2 produkty:

Filtrovat

2 / 2