LAMAZE Panenka Emilka nová

LAMAZE Panenka Emilka nová Akce

LAMAZE Panenka Emilka nová

skladem

Běžná cena: 459,00 Kč
Akční cena: 389,00 Kč

Kód: lamaze50268 , EAN: 796714270265

Lamaze Panenka Emilka nová

Půvabná Emilka se jistě brzy stane nejlepší kamarádkou vašeho dítěte. Emilčiny pestrobarevné a šustivé satičky a botičky vyrobené z různých typů materiálů stimulují hmatové receptoryzrakové orgány. Chrastítko v náhrdelníku a pískátko v bříšku zase pomáhají rozvíjet sluch a motorické dovednosti. Charakteristický tvar očí panenky využívající efektu upoutává dětskou pozornost a podporuje rozvoj koncentrace.Díky novému Lamaze klipu hračku připevníte na dětskou postýlku, či stříšku kočárku stejně snadno jako např. na nákupní vozík nebo k přenosné autosedačce.

Hračky Lamaze jsou testovány bez ohledu na to, pro jakou věkovou kategorii jsou určeny dle nejpřísnějších norem EN-71 a ASTM F963–96.

  • hloubka: 11 cm
  • šířka: 28 cm
  • výška: 38 cm
  • váha: 0,16 kg
  • věk: 0m+

Lamaze – Hračky pro nejmenší děti

Výrobky od značky Lamaze jsou prodávány ve více než 30ti zemích světa a patří mezi nejoblíbenější. Hračky Lamaze se specializují na hračky pro nejmenší děti, jsou převážně textilní a zaměřují se na zdravý vývoj dítěte.

Hračky pro nejmenší děti od Lamaze se specializují na rozvoj zraku, sluchu, hmatu, čichu a představivosti. Najdete zde hračky do auta, pestře zbarvená chrastítka a další kontrastní hračky, které přitahují pozornost očí a vydávají nejrůznější zvuky.

Kojenecké hračky od Lamaze učiní radost ze hry vám i vašemu dítěti.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader