LINTEO Baby Dětský olej po koupeli s Bio měsíčkem lékařským, 250 ml

LINTEO Baby Dětský olej po koupeli s Bio měsíčkem lékařským, 250 ml

skladem
cena: 82,00 Kč

Kód: F004289 , EAN: 8594158373540

LINTEO Baby Dětský olej po koupeli s Bio měsíčkem lékařským, 250 ml

Směs extraktů z BIO měsíčku lékařského a dalších přírodních složek jako jsou oleje pupalky, vinné révy či mandlového oleje, ochraňuje, vyživuje a regeneruje citlivou dětskou pokožku a chrání ji před vnějšími vlivy. Složení olejů bylo navrženo tak, aby byla zachována přirozená vlastní tvorba ochranné vrstvy pokožky. Podporuje snižování vzniku rizika alergií, ekzému a lupénky.

NEOBSAHUJE: syntetické PEG emulgátory, parabeny, barviva a parfémy, které se neslučují s parametry dětské přírodní kosmetiky

Dětský olej po koupeli Linteo Baby obsahuje:

  • Přírodní certifikovaný BIO měsíčkový extrakt: bohatý na vitamíny (především na vit. E), minerály a nenasycené mastné kyseliny, které pomáhají při obnově, regeneraci a zklidnění pokožky.
  • Přírodní olej z ostropestřce mariánského a pupalky: posiluje, regeneruje, má antioxidační účinky, napomáhá při léčbě ekzému a lupénky.
  • Přírodní oleje ze semen vinné révy: pomáhá chránit před nepříznivými vlivy a vlivy okolního prostředí.
  • Přírodní mandlový olej: bohatý na vitamíny (především na vit. E), minerály a nenasycené mastné kyseliny, které pomáhají při obnově, regeneraci a zklidnění.
  • Vitamin E: pomáhá ke snížení tvorby erztéru (zčervenání), tlumí zánětlivé procesy, zlepšuje hojení.

O značce:

Obchodní společnost Melitrade a.s. působí na trhu s hygienickými papírenskými výrobky pod značkou Linteo. Historie značky Linteo se začala psát od roku 2007 a od té doby se rodina produktů Linteo neustále rozvíjí.

Linteo se řadí mezi kvalitní a důvěryhodné české firmy, jejíž výrobky přináší to nejlepší z oblasti osobní hygieny. Výrobky Linteo usnadňují každodenní život zákazníků, se kterými je firma v neustálém kontaktu. Naslouchá jejich požadavkům a pak se rychle přizpůsobuje jejich přání a potřebám.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader