LINTEO BABY dětský olej po koupeli s Bio měsíčkem lékařským, 250 ml

LINTEO BABY dětský olej po koupeli s Bio měsíčkem lékařským, 250 ml Akce Dárek

LINTEO BABY dětský olej po koupeli s Bio měsíčkem lékařským, 250 ml

Vracíme 5 % nazpět

skladem

Běžná cena: 79,00 Kč
Akční cena: 63,20 Kč

Kód: F004289 , EAN: 8594158373540

LINTEO BABY dětský olej po koupeli s Bio měsíčkem lékařským, 250 ml

Popis:

Směs extraktů z BIO měsíčku lékařského a dalších přírodních složek jako jsou oleje pupalky, vinné révy či mandlového oleje, ochraňuje, vyživuje a regeneruje citlivou dětskou pokožku a chrání ji před vnějšími vlivy. Složení olejů bylo navrženo tak, aby byla zachována přirozená vlastní tvorba ochranné vrstvy pokožky. Podporuje snižování vzniku rizika alergií, ekzému a lupénky.

Nezanechává mastný povrch a lehce se vtírá do pokožky. Striktně jsme vyloučili: syntetické PEG emulgátory, parabeny, barviva a parfémy, které se neslučují s parametry dětské přírodní kosmetiky

Dětský olej po koupeli Linteo Baby obsahuje:

Přírodní certifikovaný BIO měsíčkový extrakt: bohatý na vitamíny (především na vit. E), minerály a nenasycené mastné kyseliny, které pomáhají při obnově, regeneraci a zklidnění pokožky. Přírodní olej z ostropestřce mariánského a pupalky: posiluje, regeneruje, má antioxidační účinky, napomáhá při léčbě ekzému a lupénky.

Přírodní oleje ze semen vinné révy: pomáhá chránit před nepříznivými vlivy a vlivy okolního prostředí. Přírodní mandlový olej: bohatý na vitamíny (především na vit. E), minerály a nenasycené mastné kyseliny, které pomáhájí při obnově, regeneraci a zklidnění.

Vitamin E: pomáhá ke snížení tvorby erztéru (zčervenání), tlumí zánětlivé procesy, zlepšuje hojení.

Anonymní uživatel

dobře se roztírá

krásně voní
Silvie

je super

zdroj dat: heureka.cz

Ajax loader