Loading
Loading

LITTLE ANGEL Fusak Exclusive MAZLÍK Outlast® stříbrná/sv.šedá

LITTLE ANGEL Fusak Exclusive MAZLÍK Outlast® stříbrná/sv.šedá

Varianty

3 - 5 kusů na eshopu a skladem na 1 prodejně

V časově omezené akci za 2 339,00 Kč 2 599,00 Kč

Akční cena končí 31.12.2021 nebo vyprodáním zásob.

Kód: F154935 , Dodavatelský kód: 900d600770n00 , EAN: 8594905577788 , Značka: Little Angel

LITTLE ANGEL Fusak Exclusive MAZLÍK Outlast® stříbrná/sv.šedá

Fusak Exclusive MAZLÍK Outlast® patří mezi naše TOP výrobky a díky své oblibě vám jej můžeme každou sezónu nabídnout v nových módních barevných provedeních. Důmyslný střih umožňuje nastavit velikost fusaku optimálně dle aktuálních potřeb a velikosti dítěte. Jednoduše řečeno, tento fusak poroste společně s vaším miminkem. Můžete jej tak bez starosti používat již od narození dítěte až do věku 3 let.

Vnitřní strana je vyrobena z mazlivého a hřejivého wellsoftu, který zaručí miminku maximální komfort. Vnější stranu fusaku tvoří kvalitní šusťák, který je odolný vůči profouknutí a promoknutí. Fusak obsahuje také vrstvu materiálu Outlast®, jehož termoregulační schopnosti hlídají teplotu těla. Outlast® dokáže přebytečné teplo odvést, uchovat, a při poklesu teploty opět použít. Udržuje tak neustálý teplotní komfort a zabraňuje propocení nebo naopak prochladnutí. Maminky tento fusak běžně používají od října do dubna (teplotní pohoda je zaručena až do – 10°C), v létě vám fusak skvěle poslouží jako spacák.

Fusak Exclusive MAZLÍK Outlast® je vybaven praktickým pětibodovým upínacím systémem, díky kterému jej můžete snadno a pohodlně používat v korbičce, v kočárku i v autosedačce. Bodové zapínání je potřeba rozepnout do úplna, následně pásy prostrčit. Zadní strana fusaku je opatřena protiskluzovou vrstvou, zip a paspule jsou vyrobeny z reflexního materiálu, který zvyšuje viditelnost v přítmí. V případě deště nebo prudkého větru můžete vrchní část fusaku stáhnout kolem hlavičky dítěte pomocí gumičky a druků. Miminko tak bude spolehlivě chráněné před náhlou nepřízní počasí.

Fusak Exclusive MAZLÍK Outlast® je díky svým jedinečným vlastnostem držitelem ceny odborné poroty Grand Prix z veletrhů pro děti.

Rozměry: zkrácená/zúžená verze: 90 × 45 cm; prodloužená/zúžená verze: 100 × 45 cm; prodloužená/roz­šířená verze: 100 × 50 cm; rozložený fusak na podložku: 100 × 90 cm. V obvodu se fusak po rozšíření připnutým pásem zvětší o 10 cm. Hřejivost: do – 10°C

Doporučujeme dodržovat prací symboly uvedené na etiketě. Zobrazení barev se může mírně lišit od skutečnosti. Český výrobek, jehož koupí podpoříte zaměstnávání našich zdravotně znevýhodněných kolegů.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Mohlo by vás také zajímat

Ajax loader