LITTLE ANGEL Spací pytel Outlast® 86-92 bílá-zvířátka/bílá

Kód výrobku: F154954 Dodavatelský kód: 900d601086e03

Značka:

LITTLE ANGEL Spací pytel Outlast® 86-92 bílá-zvířátka/bílá

Značka:

Stylový spací pytel pro nejmenší je praktickou pomůckou, která miminku zajistí klidný spánek po celou noc. Maminky jistě ocení snadné použití.

Pytel je po obvodu opatřen jezdícím zipem, na ramenou se zapíná na druky ve dvou řadách. Díky tomu je možné upravit délku spacího pytle v momentě, kdy dítě povyroste. Pro maximální měkkost je spací pytel vyplněn jemným polyesterovým rounem.

Podšívku spacího pytle tvoří hebký bavlněný úplet v kombinaci s materiálem Outlast®. Tento materiál si právem získal popularitu díky svým termoregulačním vlastnostem. Materiál Outlast® hlídá tělesnou po celou dobu kontaktu s tělem. V momentě, kdy se teplota těla zvýší, materiál Outlast® odvede nadbytečné teplo pryč a zabrání propocení. Pokud se tělo ochladí a tělesná teplota klesne, materiál Outlast® nahromaděné teplo uvolní a tělo zahřeje. Spací pytel Outlast® představuje záruku měkkosti, teplotního komfortu a klidného spánku po celou noc.

Spací pytel Vám velice pomůže díky střihu a obvodovému zipu. Střih zaručí, že se Vaše děťátko již nebude při spánku odkopávat. Obvodový zip Vám pomůže při přebalování. Jendoduše rozepnete zip, patentky na ramínkách ponecháte zaplé a dítě může bezstarostně spinkat dále. Měkkost materiálu podpoří kvalitní a příjemný spánek.

Rozměry: délka od ramene ke spodnímu okraji – 70 cm, šířka v nejširším místě – 50 cm.

Doporučujeme dodržovat prací symboly uvedené na etiketě. Zobrazení barev se může mírně lišit od skutečnosti. Český výrobek, jehož koupí podpoříte zaměstnávání našich zdravotně znevýhodněných kolegů.