LITTLE ANGEL Zavinovačka šněrovací pevná záda ANGEL - Outlast® 77x77cm bílá-hnědé hvězdičky

Kód výrobku: F176687 Dodavatelský kód: 900d601383b00

Značka:

LITTLE ANGEL Zavinovačka šněrovací pevná záda ANGEL - Outlast® 77x77cm bílá-hnědé hvězdičky

Značka:

Zavinovačka s pevnými zády ANGEL – Outlast® se bude líbit především těm maminkám, které upřednostňují klasický styl zavinovaček. Vrchní strana zavinovačky je vyrobena z bavlněné látky s potiskem, je vyplněna měkkým polyesterovým rounem a v zadní části je zpevněna molitanovou vložkou. Vnitřní stranu tvoří hebký bavlněný satén. Zavinovačka se zavazuje pomocí stužek s tunýlky na přední straně.

Při výrobě této zavinovačky byl rovněž použitý termoregulační materiál Outlast®. Tento materiál dokáže pracovat s tělesným teplem a zajistit tak miminku v zavinovačce maximální teplotní komfort. V případě nadměrného zahřátí odvede nadbytečné teplo, a v okamžiku ochlazení teplo uvolní a použije k zahřátí.

Miminko se v zavinovačce cítí příjemně a klidně. Zavinovačka je opatřena skrytým zipem, který slouží k vyjmutí rouna a molitanu před praním. Ponechejte pevná záda, ale zbytek můžete vyndat. Po vyjmutí této zateplovací vložky lze používat jako letní, funkční zavinovačka.

  • Rozměry: rozložená zavinovačka má tvar čtverce o velikosti 77 cm x 77 cm
  • Složení: 100% Bavlna, Outlast®, 100% Polyester, Polyuretan
  • Údržba: praní v pračce na 40°C. Možnost praní tepelné vložky na 30°C

Zobrazení barev se může mírně lišit od skutečnosti. Český výrobek, jehož koupí podpoříte zaměstnávání našich zdravotně znevýhodněných kolegů.

Doporučujeme dodržovat prací symboly uvedené na etiketě výrobku.

Pro praní doporučujeme použít prací prostředky značky Chicco. Naleznete na našem e-shopu.

Značka:
Little Angel
Velikost
70 x 70 cm
Pohlaví
holky, kluci