Loading
Loading

LOVELA Color 3 L (32 dávek) – prací gel

LOVELA Color 3 L (32 dávek) – prací gel

Poslední kus na eshopu, nechte si zboží doručit na naši prodejnu
cena nebyla stanovena

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

Kód: F033312 , Dodavatelský kód: 3046390 , EAN: 5900627052633 , Značka: Lovela

Zobrazit celý popisek Schovat popisek

Perte s klidným srdcem

Lovela je vhodná pro právě narozené děti i alergiky

Lovela je nejčastější volbou českých maminek při praní dětského oblečení.*
*Zdroj: Nielsen, hodnota a množství prodeje v roce 2016 v České republice.

32

pracích
dávek

Tekutá na barevné prádlo 3,008 l / 32 pracích dávek

Ideálně vyvinuto pro jemnou a citlivou pokožku miminek a těch, které trápí alergie nebo by jí chtěli předejít.
Gel doporučený pro osoby s extra citlivou pokožkou a děti už od narození.
Zakládáme si na tom, že žádné naše produkty neobsahují optické zjasňovače, enzymy, umělá barviva ani alergeny. S Lovelou můžete prát s klidným srdcem.
Ať už perete na 30°C, 40°C, 60°C či na 90°C, prací gel účinně odstraní všechny nečistoty. A prádlo provoní příjemnou neutrální vůní.
DERMATOLOGICKY TESTOVÁNO
Doporučeno Ústavem pro péči o matku a dítě

Všechny výrobky Lovela jsou vhodné pro alergiky i novorozence.

Dermatologicky testováno
Hypoalergenní
Vhodné od prvního dne života
Jemná neutrální vůně
Doporučeno pro alergiky
a osoby s citlivou pokožkou
či atopickým exémem
Účinně odstraňuje nečistoty
Výdrž dávek

Lovela tekutý
prací přípravek
barevné prádlo 4,7 l

Díky rychlé rozpustnosti
se hodí více pro běžně
nošené prádlo.

50

pracích
dávek

Lovela tekutý
prací přípravek
bílé prádlo 4,7 l

Díky rychlé rozpustnosti
se hodí více pro běžně
nošené prádlo.

50

pracích
dávek

Lovela prací
prášek bílé
prádlo 5 kg

Lépe si poradí s bělením
a s vybělitelnými skvrnami

40

pracích
dávek

Lovela prací
prášek barevné
prádlo 5 kg

Lépe si poradí s bělením
a s vybělitelnými skvrnami

40

pracích
dávek

Lovela gelové
kapsle 12 ks

Díky rychlé rozpustnosti
se hodí více pro běžně
nošené prádlo.

12

pracích
dávek

Jak používat prací gel Lovela chytře?

Na 4,5 kg
Zašpiněné
prádlo
Velmi špinavé
prádlo
Ruční praní
při 10 l
Měkká
voda
47 ml
94 ml
47 ml
Středně
tvrdá
voda
94 ml
141 ml
47 ml
Tvrdá
voda
141 ml
188 ml
94 ml
Barevné prádlo vypere úspěšně při všech stupních.
30°C
60°C
90°C

Na co se nás často ptáte?

Oblečení novorozenců, kojenců a malých dětí, na základě zvláštních požadavků jejich kůže je třeba prát ve speciálně navržených mlékách nebo pracích prášcích, např. Lovela. Tyto výrobky neobsahují fosfáty a kyselinu boritou, stejně jako enzymy a optické zjasňovače a chemické látky, zatímco množství pracího prostředku a aromatických látek bylo omezené na minimum v souladu s požadavky Institutu matky a dítěte. To vše, aby byl prášek nebo prostředek hypoalergenní, to znamená, aby nedráždil a nebyl alergenní. Lovela má bezpochyby všechny tyto výhody, a je také jedním z nejčastěji používaných produktů mladými maminkami. Ale stává se, že nejvíce hypoalergenní produkt je alergenní. Mluvíme pak o individuální náchylnosti. Často není prášek sám o sobě vinen za podráždění kůže, ale nesprávné praní (nedostatečný oplach nebo příliš mnoho přidaného pracího prostředku), díky němuž můžou zbývající zbytky prášku na oblečení dráždit kůži dítěte. Takže prací prostředky používejte vždy v souladu s pokyny výrobce.
Pro praní oblečení a ložního prádla dítěte je třeba používat speciální prací prášky a prostředky s menším množstvím detergentů, např. Lovela. Tyto prostředky jsou hypoalergenní, což znamená, že neobsahují látky, které mohou dráždit citlivou dětskou pokožku. Dostupné produkty pro děti by měly mít na etiketě kladné hodnocení Institutu matky a dítěte nebo Dětského zdravotního centra. V prostředcích určených pro děti by se mělo prát oblečení batolat v prvním roce života, a ve zvláštních případech, kdy se u blízkých příbuzných nebo dětí objevují alergické reakce, a to až do 3 let.
Základ léčby pokožky s lupenkou je její správná péče spojená s používáním hydratačních a mastných prostředků, a také vyhýbání se faktorům, které zhoršují příznaky nemoci. Vhodně vybrané výrobky pro péči o dítě určitě nenahradí léčbu, ale pomáhají ke zmírnění příznaků nemoci a zlepšení kvality života. V případě pacientů s lupenkou musí kosmetické i čistící prostředky splňovat velmi přísná kritéria. Musí to být přípravky, které nezpůsobují žádná podráždění, hypoalergenní, s menším množstvím detergentů, bez aromatických látek a optických zjasňovačů a chemikálií. Tato kritéria nepochybně splňuje Lovela, takže praní oblečení pro osoby s lupenkou v produktech Lovela může snížit podráždění kůže dítěte, a tudíž pomoct v péči o citlivou pokožku.
Dětská pokožka je mimořádně citlivá a vyžaduje zvláštní zacházení. Zvláštní pozornost vyžadují místa, které jsou ve styku s plenkou, protože zůstávají v kontaktu s močí a výkaly, které je vystavují podráždění. Nesprávná péče o zadek může vést k opruzeninám, které jsou velmi bolestivé a poměrně obtížně léčitelné. Proto podle zásady, že prevence je lepší než léčba, dodržujte několik pravidel:
Veškeré oblečení pro dítě musí být vyprané a vyžehlené. Doporučujeme prát v pracích prostředcích pro děti, které mají kladné hodnocení Institutu matky a dítěte, např. Lovela. Dávejte pozor, aby bylo prádlo dobře opláchnuté, nejlépe dvakrát. Zpočátku nepoužívejte aviváž. Ta se přidává k poslednímu máchání a bohužel zůstává v tkanině, takže může dráždit pokožku. Kontrolujte teplotu praní uvedenou na štítku, aby se oblečení nezničilo. Většina bakterií umře již při teplotě 60°C, takže není potřeba fusaky „vyvařovat".

Na Feedo.cz najdete i další hypoalergenní výrobky od značky Lovela

Lovela Gel color 3 l (32 praní)

Prohlédnout

Lovela Prášek bílá 5 kg (40 praní)

Prohlédnout

Lovela Gelové kapsle 12 ks

Prohlédnout

Lovela Avivážní přípravek 2 l

Prohlédnout

Lovela Prášek color 5 kg (40 praní)

Prohlédnout

Lovela Gel bílá 3 l (32 praní)

Prohlédnout
Produkty na praní značky Lovela byly speciálně vyvinuty pro děti, a to od prvního dne jejich života. Oceňují je však i lidé, kteří díky své citlivé pokožce bojují s alergií nebo kteří problémům spojeným s alergií chtějí předcházet. Hypoalergenní složení pracích prostředků Lovela zaručuje, že k podráždění citlivé pokožky nedochází. Tuto vlastnost ocení nejen vysoce senzitivní jedinci, ale především maminky, které pro svá miminka chtějí jen to nejlepší.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader