Loading
Loading

LOVELA Color 4,7 L (50 dávek) – prací gel

LOVELA Color 4,7 L (50 dávek) – prací gel

> 5 kusů na eshopu, nechte si zboží doručit na naši prodejnu
Cena 359,90 Kč
Cena za kus: 7,20 Kč

Kód: F033314 , Dodavatelský kód: 3046392 , EAN: 5900627071078 , Značka: Lovela

Zobrazit celý popisek Schovat popisek

Perte s klidným srdcem

Lovela je vhodná pro právě narozené děti i alergiky

Lovela je nejčastější volbou českých maminek při praní dětského oblečení.*
*Zdroj: Nielsen, hodnota a množství prodeje v roce 2016 v České republice.

50

pracích
dávek

Lovela Prací gel pro barevné prádlo 4,7 l

Vyvinuli jsme ho speciálně pro děti od prvního dne života a maminky, které pro svá miminka chtějí to nejlepší.
Gel je vhodný pro děti i osoby s extra citlivou pokožku. Díky klinicky testovanému hypoalergennímu složení se už nemusíte bát podráždění ani alergických reakcí způsobených agresivními pracími prostředky.
Zakládáme si na tom, že žádné naše produkty neobsahují optické zjasňovače, enzymy, umělá barviva ani alergeny. S Lovelou můžete prát s klidným srdcem.
Ať už perete na 30°C, 40°C, 60°C či na 90°C, prací gel účinně odstraní všechny nečistoty. A prádlo provoní příjemnou neutrální vůní.
DERMATOLOGICKY TESTOVÁNO
Doporučeno Ústavem pro péči o matku a dítě

Všechny výrobky Lovela jsou vhodné pro alergiky i novorozence.

Dermatologicky testováno
Hypoalergenní
Vhodné od prvního dne života
Jemná neutrální vůně
Doporučeno pro alergiky
a osoby s citlivou pokožkou
či atopickým exémem
Účinně odstraňuje nečistoty
Výdrž dávek

Lovela tekutý
prací přípravek
barevné prádlo 4,7 l

Díky rychlé rozpustnosti
se hodí více pro běžně
nošené prádlo.

50

pracích
dávek

Lovela tekutý
prací přípravek
bílé prádlo 4,7 l

Díky rychlé rozpustnosti
se hodí více pro běžně
nošené prádlo.

50

pracích
dávek

Lovela prací
prášek bílé
prádlo 5 kg

Lépe si poradí s bělením
a s vybělitelnými skvrnami

40

pracích
dávek

Lovela prací
prášek barevné
prádlo 5 kg

Lépe si poradí s bělením
a s vybělitelnými skvrnami

40

pracích
dávek

Lovela gelové
kapsle 12 ks

Díky rychlé rozpustnosti
se hodí více pro běžně
nošené prádlo.

12

pracích
dávek

Jak používat prací gel Lovela chytře?

Na 4,5 kg
Zašpiněné
prádlo
Velmi špinavé
prádlo
Ruční praní
při 10 l
Měkká
voda
47 ml
94 ml
47 ml
Středně
tvrdá
voda
94 ml
141 ml
47 ml
Tvrdá
voda
141 ml
188 ml
94 ml
Barevné prádlo vypere úspěšně při všech stupních.
30°C
60°C
90°C

Na co se nás často ptáte?

Zatímco prášek si lépe poradí s bělením a s vybělitelnými skvrnami (od kávy, čaje, ovoce, kakaa apod.), gel se díky rychlé rozpustnosti hodí více pro běžně nošené barevné prádlo a praní při krátkých programech. Výhodou gelů je také vysoká účinnost i při nízkých teplotách.
Během prvního roku dítěte zpočátku nepoužívejte aviváž. Ta se přidává k poslednímu máchání a bohužel zůstává v tkanině, takže může dráždit pokožku.
Oblečení novorozenců, kojenců a malých dětí se zvláštními požadavkami jejich kůže je třeba prát ve speciálně navržených mlékách nebo pracích prášcích, např. Lovela. Tyto výrobky neobsahují fosfáty a kyselinu boritou, stejně jako enzymy, optické zjasňovače a chemické látky. I množství pracího prostředku a aromatických látek bylo omezené na minimum v souladu s požadavky Institutu matky a dítěte. Díky tomu je Lovela hypoalrgenní – tedy nedráždí pokožku a nevyvolává alergické reakce. Lovela je nejen díky tomu jedním z nejčastěji používaných produktů mladými maminkami. Nicméně ve výjimečných situacích se může stát, že i takto šetrné produkty mohou na děti působit alergicky. Mluvíme pak o individuální náchylnosti. Často za podráždění kůže nemůže samotný prací prostředek, ale nesprávné praní (nedostatečný oplach nebo příliš mnoho přidaného pracího prostředku), díky němuž mohou zbytky prášku na oblečení dráždit kůži dítěte. Proto prací prostředky používejte vždy v souladu s pokyny výrobce.
Citlivá a jemná pokožka dítěte je obzvláště náchylná k podráždění. Detergenty (účinné čistící složky) obsažené v běžných pracích prášcích mohou být škodlivé, proto v prvním roce života používejte pouze prostředky určené pro děti, např. prací prášky nebo mléka Lovela. Doporučuje se, aby se novorozenecké a kojenecké oblečení spíše oddělovalo od oblečení ostatních členů rodiny, s výjimkou triček a podprsenek maminek. Ve 2-3 letech dítěte, když se mu posílí jeho odolnost, můžete jeho oblečení vyprat společně s věcmi ostatních členů domácnosti. Přesto se doporučuje používat prací prášek pro děti, zvláště když má dítě citlivou pokožku. Produkty Lovela jsou hypoalergenní, a proto mohou být použity u alergiků všech věkových kategorií.
Veškeré oblečení pro dítě musí být vyprané a vyžehlené. Doporučujeme prát v pracích prostředcích pro děti, které mají kladné hodnocení Institutu matky a dítěte, např. Lovela. Dávejte pozor, aby bylo prádlo dobře opláchnuté, nejlépe dvakrát. Zpočátku nepoužívejte aviváž. Ta se přidává k poslednímu máchání a bohužel zůstává v tkanině, takže může dráždit pokožku. Kontrolujte teplotu praní uvedenou na štítku, aby se oblečení nezničilo. Většina bakterií umře již při teplotě 60°C, takže není potřeba fusaky „vyvařovat".

Na Feedo.cz najdete i další hypoalergenní výrobky od značky Lovela

Lovela Gel color 3 l (32 praní)

Prohlédnout

Lovela Prášek bílá 5 kg (40 praní)

Prohlédnout

Lovela Gelové kapsle 12 ks

Prohlédnout

Lovela Avivážní přípravek 2 l

Prohlédnout

Lovela Prášek color 5 kg (40 praní)

Prohlédnout

Lovela Gel bílá 3 l (32 praní)

Prohlédnout
Produkty na praní značky Lovela byly speciálně vyvinuty pro děti, a to od prvního dne jejich života. Oceňují je však i lidé, kteří díky své citlivé pokožce bojují s alergií nebo kteří problémům spojeným s alergií chtějí předcházet. Hypoalergenní složení pracích prostředků Lovela zaručuje, že k podráždění citlivé pokožky nedochází. Tuto vlastnost ocení nejen vysoce senzitivní jedinci, ale především maminky, které pro svá miminka chtějí jen to nejlepší.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Mohlo by vás také zajímat

Ajax loader