MAM Night uklidňující dudlík 6+ měsíců holka – náhodný motiv

MAM Night uklidňující dudlík 6+ měsíců holka – náhodný motiv

MAM Night uklidňující dudlík 6+ měsíců holka – náhodný motiv

Barva

skladem
Běžná cena: 109,00 Kč
Akční cena: 82,00 Kč

Kód: mam6330 , EAN: 9001616280924

MAM Night uklidňující dudlík 6+ měsíců holka

Popis:

{caution: Obrázky i barvy jsou pouze ilustrativní a na samotných dudlících se mohou mírně lišit. Máte-li zájem o konkrétní obrázek, prosíme, kontaktujte nás – jinak Vám bude obrázek vybrán náhodně.}

Na výběr máte motiv zvlášť vhodný pro holčičku nebo pro chlapečka.

Sací reflex je u miminka velmi dobře vyvinutý. Sání mu přináší uspokojení, uvolnění a příjemné pocity. Není vhodné nutit dítěti dudlík při sebemenším zaplakání, ale pokud dítko ustavičně pláče a nemá k tomu důvod (je nakrmené, přebalené, není mu zima ani příliš teplo), je vhodné dát mu dudlík. Dítě by totiž mohlo objevit, že lze cumlat také vlastní palec, a to je zlozvyk, kterého se jen těžko zbavuje.

Mam dudlíky podporují správný vývoj dásní a patra – byly vyvíjeny společně s pediatry a zubními experty – dudlíky jsou speciálně a systematicky tvarované, dostupné v latexu nebo silikonu.

{tip: Silikon je materiál bez chuti a zápachu, šidítka z něj vyrobená mají delší životnost a lépe se čistí než šidítka kaučuková.}

Věkové rozmezí:
šidítko je vhodné pro děti od šesti do osmnácti měsíců.

Detailní informace:
Límec a dudlík je tvarován ortodonticky s hladkým a jemným zaoblením. Knoflík snadno sevřou i malé dětské prstíčky. Mam dudlík není jen ortodonticky a systematicky správně tvarován, ale především je vždy ve správné sací poloze, ať už s ním miminko v pusince otáčí nebo ne. Mam dudlíky jsou snadné na čistění – je doporučováno je před prvním použitím nechat 5 minut vyvařit nebo sterilizovat. Dudlík by měl být pravidelně umýván vodou. V případě, že se dudlík zašpiní, umývejte ho malým množstvím saponátu nebo vyvařte.

{caution: Vždy používejte šidítko, které svou velikostí odpovídá věku dítěte.}

Varianta kluk = barevná varianta většinou v barvě zelené, modré.

Varianta holka = barevná varianta většinou v barvě růžová, fialová.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader