Loading
Loading

Maxi-Cosi

VÍTEJTE V RODINĚ MAXI-COSI


Již 30 let určuje Maxi-Cosi bezpečnostní standardy díky inovativnímu designu a produktům se snadnou manipulací. Objevte kompletní Maxi-Cosi cestovní řešení s celou řadou oceněných produktů, od kočárků po autosedačky a nosítka, všechny se zárukou Maxi-Cosi kvality a inovace, která zaručuje optimální bezpečnost při cestování s vaším miminkem.


Vše co děláme je založeno na přesvědčení, že naše produkty přináší budoucnost. Proto nikdy nepřestaneme zlepšovat, vytvářet a zdokonalovat možnosti cestováni po světě pro nové rodiny. 

   Posláním Maxi-Cosi servisu je péče o rodiny. Proto chceme, abyste si naše produkty užívali bez obavco nejdéle. Maxi-Cosi doživotní záruka pokrývá výrobní vady pro prvního majitele. Pro její aktivaci je třeba produkt registrovat na stránkách Maxi-Cosi během tří měsíců od jeho zakoupení.

Více informací a registrace na mezinárodních stránkách http://www.maxi-cosi.com/service/warranty.aspx

Využijte nyní slevy až 50 % na vybrané produkty Maxi Cosi

VÝMĚNA AUTOSEDAČEK A DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA

Stali jste se se svým dítětem účastníky dopravní nehody? Autonehoda je strašný zážitek, a pokud k ní došlo, doufáme, že nikdo nebyl zraněn. Více informací jak vyměnit autosedačku získáte zde. Využijte doživotní záruku na kočárky, autosedačky a hluboké korby.


co je ISOFIX ?

ISOFIX je mezinárodní standardizovaný systém uchycení, který poskytuje nejbezpečnější, nejjednodušší a nejrychlější způsob instalace autosedaček bez toho, aby bylo nutné použít bezpečností pásy v autě. 

co je Axissfix ?

Autosedačky otočené pro i proti směru jízdy.


Proč právě axissfix?

i-Size bezpečnost

360 ° otočné sedadlo

Dozadu a dopředu směřující cestování

Roste s dítětem

9 otázek, které vás můžou trápit při výběru autosedačky. 

Přečíst si zde

Filtrace

Cenové rozmezí
Dostupnost
Značky
Tříkolka
Typ
Varianty
Zobrazit více
Nafukovací kolečka
Barva
Hmotnost kočárku
Sezení
Isofix
Ajax loader