MEDELA Odsávačka mateřského mléka elektrická double Freestyle Flex™

Kód výrobku: F159842 Dodavatelský kód: K101037979

Běžná cena

8 349 Kč
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

MEDELA Odsávačka mateřského mléka elektrická double Freestyle Flex™

Značka:

Freestyle Flex™ je elektrická odsávačka mateřského mléka navržená tak, aby zapadla do vašeho života: její lehký, kompaktní design a integrovaná baterie nabíjitelná pomocí USB vám dávají flexibilitu při odsávání kdekoliv a kdykoliv chcete, řešení bez kompromisů.

Freestyle Flex™ má výhody uzavřeného systému. Kompatibilní pouze s konektory PersonalFit Flex™.

Je možno odsávat i jenom z jednoho prsu zkrácením hadičky (zastrčením nepoužívaného konce hadičky do pevného plastového středu).

Elektrická double odsávačka mléka Freestyle Flex™ Double elektrická odsávačka mléka, která se vám vejde do dlaně

S hmotností nižší než 300 g je Freestyle Flex™ dostatečně malá, aby se vešla do vaší dlaně, kapsy nebo tašky, takže jí můžete snadno nosit kamkoliv – doma, do práce, do posilovny nebo na dovolenou s přáteli.

Odsávejte, ať jste kdekoliv, i když nemáte po ruce elektrickou zásuvku

Freestyle Flex™ má vestavěnou dobíjecí baterii, která vydrží až osm odsávání z obou prsů současně na jedno plné nabití, takže se nemusíte při odsávání připojovat k elektrické síti. A pokud potřebujete dobít elektrickou odsávačku na cestách, Freestyle Flex™ má taky USB port.*

Připojte se k aplikaci Medela Family

Svoji Freestyle Flex™ můžete propojit s aplikací Medela Family na svém smartphonu – stačí provést několik jednoduchých kroků a jste připravena načasovat si vaše odsávání, sledovat nastavení odsávačky, které jste použili, a zaznamenat, kolik mateřského mléka jste odsála. Pro vaše pohodlí vás aplikace také upozorní, když je baterie odsávačky téměř vybitá.

Intuitivní rozhraní s ovládacími prvky dotykové obrazovky

Osvětlený digitální ovládací panel elektrické odsávačky umožňuje spustit nebo pozastavit odsávání, přepnout režim odsávání a upravit úroveň vakua. Pomocí panelu můžete také aktivovat funkci Odložený start – tato funkce vám nechává deset sekund před spuštěním Freestyle Flex™, což je užitečné zejména při odsávání z obou prsů současně, protože vám ponechá volné ruce, abyste si bez náhlení nasadila prsní nástavce.

Pohodlné a efektivní odsávání

Freestyle Flex™ je dodávaná s prsními nástavci Medela PersonalFit Flex™ pro větší pohodlí a lepší tok mléka – testováno s maminkami.5 V na­šem článku se dozvíte více o tom, jak mohou tyto prsní nástavce zlepšit vaše zkušenosti s odsáváním.

Volba Freestyle Flex™ také znamená, že byste mohla těžit z:

Více mléka za kratší dobu

Odsávání z obou prsů současně pomocí double odsávačky Freestyle Flex™ zkrátí čas strávený odsáváním na polovinu a v průměru můžete získat o 18 % více mléka ve srovnání s odsáváním postupně z každého prsu zvlášť.1

Technologie 2-Phase Expression®

Všechny elektrické odsávačky mléka Medela používají technologii dvoufázového odsávání k napodobení sacího rytmu vašeho dítěte – nejdřív rychlá stimulace pro spuštění toku mléka, poté pomalejší odsávání, jako když se miminko kojí – pro přirozený pocit.

Ochrana proti přetečení

Freestyle Flex™ má ochranu proti přetečení (uzavřený systém), která pomáhá zabránit vniknutí mateřského mléka do hadičky nebo motoru během odsávání.

Kompletní sada pro odsávání a skladování mléka

Elektrická odsávačka mateřského mléka také obsahuje vše, co potřebujete k odsávání a skladování mateřského mléka, včetně tašky na přenášení a chladicí tašky, které vám pomohou udržet mateřské mléko čerstvé, pokud odsáváte mimo domov.

Výhody double odsávačky Freestyle Flex™

  • Kompaktní, lehká a přenosná odsávačka mléka, která se snadno nosí, ať jste kdekoli
  • Vestavěná dobíjecí baterie, díky které můžete odsávat kdekoliv – není třeba hledat zásuvku
  • USB port pro nabíjení na cestách*
  • Je možné ji připojit k bezplatné aplikaci Medela Family – stáhněte si ji a zaregistrujte se, abyste si mohla zaznamenávat průběh vašeho odsávání
  • Prsní nástavce Medela PersonalFit Flex™ pro vaše pohodlí a zvýšený tok mléka5
  • Jednoduché čištění a sestavování díky pár dílům
  • Odsávání z obou prsů současně – až o 18 % více mléka za kratší dobu1
  • Technologie 2-Phase-Expression® napodobuje přirozený rytmus sání vašeho dítěte2,3
  • Prsní nástavec PersonalFit Flex™ pro větší pohodlí a o 11 % více mléka4. Včetně 2 velikostí (S – 21 mm, M – 24 mm)
Značka:
Medela
Vlastnosti
elektrická