NATTOU Chrastítko s kousátkem silikon plyšový medvídek Jules 15 cm Romeo, Jules & Sally

Kód výrobku: F182932 Dodavatelský kód: 950169

Běžná cena

291 Kč

Cena po slevě

262 Kč
Akce platí do 19.4.2024
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

NATTOU Chrastítko s kousátkem silikon plyšový medvídek Jules 15 cm Romeo, Jules & Sally

Značka:

Malý plyšák si za okamžik získá srdce vašeho miminka. Rozkošné chrastítko nabízí nesčetné možnosti uchopení a podporuje rozvoj hmatu a motoriky vašeho děťátka. Díky integrovanému chrastítku podporuje sluchové vnímání a zajišťuje zábavné hodiny hraní. Extra měkký materiál dává pocit bezpečí a jistoty v prvních týdnech a měsících. Tento plyšák je ideálním společníkem na hraní pro divoká dobrodružství a nejlepším kamarádem na mazlení v těžkých chvílích.

Vlastnosti:

  • Roztomilý design plyšového medvídka a silikonovým kroužkem na kousání rpi prořezávání zoubkou
  • Měkký a pohodlný materiál
  • Integrované chrastítko

Jednoduchá údržba: Vhodné pro praní v pračce na 30°C

První měsíce života Vašeho miminka jsou o poznávání tohoto světa. V každém momentě – dobrém či špatném, jsou Nattou plyšové hračky příjemným společníkem. Dovolte nám dát Vám pár tipů, jak co nejlépe budovat přátelství mezi Vaším miminkem a jeho nebo její Nattou plyšovou hračkou:

  • Miminko se zvykne navázat na jednu konkrétní hračku. Tomuhle nemusíme rozumět, ale měli bychom to akceptovat.
  • Po umytí, mějte hračku pár nocí u sebe aby nasála vaši přirozenou vůni, která miminko následně uklidní a dá mu nebo její pocit bezpečí.
  • Pořiďte si raději dvě stejné oblíbené Nattou hračky pro případ, že se Vám jedna ztratí. Tímto předejdete uplakaným očkám. Hračky sem tam střídejte aby Vaše malé necítilo žádný rozdíl.
  • Vaše miminko bude chtít se svou oblíbenou Nattou hračkou usínat v postýlce. Jakmile usne, doporučujeme hračku z postýlky vyjmout, ale zároveň nechat ji nablízku. Takto miminko klidně usne a vzbudí se v lepší náladě.
  • Nattou hračky budou doprovázet Vaše miminko v prvních měsících života. Dají vašemu dítěti potřebnou důvěru, pocit bezpečí a komfortu v klíčových okamžicích v raných fázích růstu a vývoje.
Značka:
Nattou
Věk
od narození
Materiál
látka