NATTOU Hračka chobotnička edukační 8 aktivit Lapidou mint

Kód výrobku: F115278 Dodavatelský kód: 879712
  • Barva:

Běžná cena

479 Kč
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

NATTOU Hračka chobotnička edukační 8 aktivit Lapidou mint

Značka:

Tato chobotnička se stane prvním skutečným kamarádem Vašeho miminka, která ho uklidní, dodá pocit bezpečí a komfortu. Chobotnička je vhodným kamarádem pro Vaše miminko od jeho narození, a bude ho provázet celým jeho dětstvím, jako věrný společník a kamarád. Chobotnička je vyrobena z jemného a na dotek příjemného materiálu.

Vlastnosti:

  • chapadélka chobotničky mají různé funkce, které děťátku pomáhají rozvíjet motorické dovednosti
  • různé textury a vydávají různé zvuky
  • jelikož miminka mají silně vyvinutý úchopový reflex, a v bříšku byly zvyklé na dotek pupeční šňůry, tyto chapadélka zaměstnají jejich malé dětské ručičky a zklidní je
  • speciální materiál dokáže nasát přirozenou vůni matky, díky čemuž se miminko cítí bezpečně

Možnost praní na 30 °C.

Materiál: 100% polyester.

Chobotnička tedy provází Vaše miminko už od jeho prvních chvil, a bude jeho skutečným přítelem, který ho uklidní, dodá mu pocit bezpečí a komfortu.

Dovolte nám dát pár tipů, jak co nejlépe vybudovat přátelství mezi Vašim miminkem a chobotničkou:

Miminko se zvykne navázat na jednu hračku. Tomuto nemusíme rozumět, ale měli bychom to akceptovat. Chobotničku mějte pár nocí u sebe, aby nasála Vaši přirozenou vůni, která miminko uklidní. Doporučujeme koupit dvě chobotničky pro případ, že by se vám jedna ztratila. Tímto předejdete uplakaným očkům. Hračky sem-tam střídejte, aby Vaše miminko necítilo žádný rozdíl, ale aby se vždy cítilo bezpečně se svým kamarádem.

Značka:
Nattou
Věk
od narození
Materiál
plyš