Loading
Loading

NESTLÉ Sinlac - speciální nemléčná kaše (500 g)

NESTLÉ Sinlac - speciální nemléčná kaše (500 g)

> 5 kusů na eshopu, nechte si zboží doručit na naši prodejnu
Cena 199,00 Kč
K nákupu výrobků značky Nestlé a Nestlé BEBA nad 1790 Kč získáte zdarma stavebnici LEGO DUPLO Moje první pocity.
DÁREK: LEGO® DUPLO® 10861 Moje první pocity
DÁREK: LEGO® DUPLO® 10861 Moje první pocity

Kód: F017364 , Dodavatelský kód: 12298412 , EAN: 7613035479685 , Značka: Nestlé

Zobrazit celý popisek Schovat popisek

NESTLÉ Sinlac - speciální nemléčná kaše (500 g)

Když se u vašeho miminka objeví alergie na bílkoviny kravského mléka, je nutné vynechat z jeho jídelníčku mléko nebo mléčné výrobky. Je těžké nalézt odpovídající náhradu, která by zdravě a chutně kompenzovala chybějící stravu. Nestlé vyrobilo speciální kaši bez mléka, sójových bílkovin a lepku a ideálně řeší jídelníček při alergii na nejenom kravské mléko, ale i sóji a při celiakii.

Sinlac obsahuje hodnotné bílkoviny jen o minimální možnosti vyvolání alergické reakce, a proto je vhodný pro kojence už od 4. měsíce. Sinlac je vhodný i pro starší děti a dospělé. Připravuje s vodou (v případě prokázané alergie) nebo s hypoalergenní kojeneckou mléčnou výživou (v případě zvýšeného rizika vzniku alergie). Dá se kombinovat i s jinými potravinami. Obsahuje navíc přátelské bifidobakterie podobné těm, které se nacházejí v trávicím traktu kojených dětí.

Sinlac speciální obilný příkrm – instantní rýžová kaše s korobovou moukou, vhodná jako doplněk výživy při nesnášenlivosti bílkovin kravského mléka a sojových bílkovin.

Kaše pro alergiky:

 • speciální kaše pro děti a dospělé
 • vhodná pro děti od ukončeného 4. měsíce
 • bez mléka a laktózy
 • bez lepku
 • neobsahuje sóju

Pomáhá:

 • při bezlepkové dietě
 • při intoleranci laktózy
 • při alergii na bílkovinu kravského mléka a sóji

Složení výrobku:

Rýžová mouka 53 % (část enzymaticky hydrolyzovaná), Karobová mouka 17 %, Cukr, Maltodextrin, Rostlinné oleje (palmový, řepkový nízkoerukový, kokosový, slunečnicový), Vitamíny a minerální látky (viz tabulka), kyselina (kyselina citronová), Bakterie mléčného kvašení (Bifidobacterium lactis CNCM I-3446; 1 × 107 KTJ / g prášku na konci minimální trvanlivosti)

Hlavní složkou je částečně enzymaticky hydrolyzovaná rýže a karobová mouka, která se vyrábí z lusků svatojánského chleba a je zdrojem kvalitních rostlinných bílkovin UNIKÁTNÍ SLOŽENÍ S BIFIDO KULTUROU

Způsob užití:

Při přípravě se postupuje podle návodu uvedeného na obalu výrobku. Podle tabulky dávkování se nalije odměřené množství převařené vody vhodné pro kojence (vychlazené asi na 40 °C) do talířku a vsype potřebný počet lžic smesi.Pomaly se zamíchá, kaše je hotová. Neuchováveje nedojedené porce.

Věděli jste, že:

 • Sinlac se vyrábí z rýže a karobové mouky, tedy složek velmi dobře snášených při alergii.
 • Semena karobového stromu se svým tvarem podobají velkým fazolovým luskům a chuťově připomínají slazené kakao.
 • Název svatojánský chléb pochází z legendy o Janu Křtiteli, který na své cestě přes poušť jedl právě lusky z tohoto stromu.

Důležité upozornění:

Problematiku výživy v případě nesnášenlivosti potravin nebo dědičného zatížení alergiemi konzultujte se svým lékařem. Neužívejte v případě nesnášenlivosti glukózy, fruktózy a sacharózy, stejně jako při nesnášenlivosti bílkovin v rýži anebo klíčcích svatojánského chleba (karobu). Při extrémní nesnášenlivosti potravin by měla být první dávka podána vždy pod lékařským dohledem. V případě dědičného zatížení alergiemi dejte pozor na potraviny, které mohou vyvolávat alergie, jako je mléko, sója, vejce, čokoláda, ořechy, arašídy, citrusové plody, ryby, pšenice (a obiloviny obsahující lepek) apod.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Mohlo by vás také zajímat

Ajax loader