NESTLÉ Sinlac Allergy Kaše nemléčná speciální 500 g

Kód výrobku: F017364 Dodavatelský kód: 12501174

Skladem

Běžná cena

249 Kč
Cena za 100 g: 50 Kč
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

NESTLÉ Sinlac Allergy Kaše nemléčná speciální 500 g

Značka:

NESTLÉ Nemléčná kaše Sinlac Allergy je speciální rýžová kaše s karobovou moukou doporučená při nesnášenlivosti bílkovin kravského mléka, sóji a při celiakii. Receptura je obohacena o probiotické bakterie Bifidus BL, podobné těm, které se nachází v trávicím traktu kojených dětí. Obsahuje i další důležité vitamíny a minerální látky, jako je železo a zinek. Kaše je vhodná pro děti i dospělé, i pro kojence od ukončeného 4. měsíce věku. NESTLÉ Nemléčná kaše Sinlac Allergy je tak správnou volbou i v období zavádění prvních příkrmů.  

 • Obsahuje Bifidus BL – přátelské probiotické bakterie
 • Vitamín C – Antioxidant chránící buňky v těle
 • Vápník pro normální růst a vývin kostí.
 • Železo pro rozvoj poznávacích funkcí.
 • Vhodná jako první příkrm
 • Snadná a rychlá příprava – přidejte pouze kojeneckou vodu
 • Výborná chuť
 • Bez lepku

NESTLÉ Sinlac kaše je vhodná:

 • v období zavádění prvních příkrmů
 • při nesnášenlivosti lepku
 • při intoleranci laktózy a alergii na bílkovinu kravského mléka a sóji

Sinlac se vyrábí z rýže a karobové mouky, tedy složek velmi dobře snášených při alergii. Unikátní kombinace receptury Sinlac obsahuje Svatojánský chleba (karob), který je bez lepku s přirozeně nasládlou chutí. Zároveň obsahuje rostlinné bílkoviny, vitamíny a minerální látky. Semena karobového stromu se svým tvarem podobají velkým fazolovým luskům a chuťově připomínají slazené kakao. Název svatojánský chléb pochází z legendy o Janu Křtiteli, který na své cestě přes poušť jedl právě lusky z tohoto stromu. Návod k přípravě: 

Před přípravou kaše si umyjte ruce. Zkontrolujte čistotu všech nádob.   Asi 5 minut povařte pitnou vodu vhodnou pro kojence.  Nalijte odměřené množství vody (150 ml) do misky a nechte ochladit asi na 40 °C. Vyšší teplota by zničila bakterie mléčného kvašení.  Za stálého míchání vsypte 50 g kaše (6 polévkových lžic).  Promíchejte vidličkou a nechte asi půl minuty stát. Znovu promíchejte.

Určeno ke krmení lžičkou.  Neucho­vávejte nedojedené porce.

Složení:

Rýžová mouka 71 % (část enzymaticky hydrolyzovaná), karobová mouka 17 %, cukr, rostlinné oleje (řepkový nízkoerukový, slunečnicový s vysokým obsahem kyseliny olejové, slunečnicový), minerální látky (uhličitan vápenatý, fumaran železnatý, síran zinečnatý, jodid draselný), regulátor kyselosti (kyselina citronová), vitamíny (C, niacin, E, thiamin, kyselina pantothenová, A, B6, riboflavin, biotin, kyselina listová, D, B12), bakterie mléčného kvašení (Bifidobacterium lactis CNCM I-3446; 1 × 109 KTJ/100 g prášku na konci minimální trvanlivosti). Vyrobeno z bezlepkových surovin.