NIVEA Baby Soft & Cream (63 ks) - vlhčené ubrousky

Kód výrobku: nivea5982 Dodavatelský kód: 86244

Běžná cena

79 Kč

Cena po slevě

44 Kč
Cena za 1 ks: 1 Kč
Dlouhodobě snížená cena
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

NIVEA Baby Soft & Cream (63 ks) - vlhčené ubrousky

Značka:

Jemná, ale důkladná péče o citlivou dětskou pokožku. Základ ubrousků tvoří přírodní bavlna, takže jsou jemné i k poškozené (opruzené) kůži zadečku.

Vlastnosti:

  • velmi jemně čistí dětskou pokožku
  • zklidňuje citlivou pokožku
  • respektuje přirozenou pH rovnováhu pokožky
  • snášenlivost pokožky dermatologicky a klinicky schválena

Složení:

aloe vera – pro zklidnění podráždění citlivé dětské pokožky

Detailní informace:

Nivea Baby vlhčené ubrousky jsou napuštěny jemným pečujícím mlékem s obsahem oleje z měsíčku lékařského. Citlivou dětskou pokožku tak jemně, šetrně a důkladně čistí a okamžitě ji zklidňují. Struktura s jemnými mikrohoubičkami obohacená přírodní bavlnou je k pokožce zadečku maximálně jemná, ale zároveň ji důkladně čistí. Ubrousky neobsahují alkohol, umělá barviva ani mýdlo. Tyto ubrousky Nivea byly vyvinuty ve spolupráci s pediatry a dětskými dermatology. Produkt je klinicky i dermatologicky testován a schválen.

Řada Nivea Baby je hypoalergenní.

O značce Nivea:

Světoznámá značka Nivea byla založena v Německu roku 1911. Na jejím počátku stál farmaceut Dr. Oscar Troplowitz, který dokázal spojit olej a vodu do stabilního krému. Ten nebyl přínosem jen v oblasti medicíny, ale i v oblasti kosmetiky. Právě tak vznikl dnes už legendární krém Nivea.

Název značky vychází z latinského pojmenování pro sníh. Dr. Troplowitz se inspiroval právě čistou bílou barvou, kterou promítl do svých výrobků. Kosmetika Nivea se od počátku snažila vytvářet kvalitní a cenově dostupné produkty, pečující o pokožku. V této tradici stále úspěšně pokračuje. Na trh přináší širokou škálu výrobků vysoké kvality. V jejím portfoliu najdeme pleťové krémy, tělové mléka, deodoranty, ale i mnoho dalších výrobků vhodných pro všechny typy pleti.

Značka:
Nivea
BIO/EKO
ne
Velikost balení
63 ks