NIVEA Výživné zpevňující tělové mléko Q10 (400ml)

NIVEA Výživné zpevňující tělové mléko Q10 (400ml)

NIVEA Výživné zpevňující tělové mléko Q10 (400ml)

skladem
Běžná cena: 249,90 Kč
Akční cena: 239,00 Kč

Kód: nivea25937 , EAN: 4005808705788

NIVEA Výživné zpevňující tělové mléko Q10 (400ml)

Inovované složení NIVEA Výživného zpevňujícího tělového mléka Q10 energy+ s komplexem energizujících látek: koenzymem Q10 + kreatinem + L-karnitinem zanechá buňky pokožky nabité energií, a tím znatelně zvyšuje pružnost a pevnost pokožky již během 2 týdnů. Navíc intenzivně vyživuje suchou pokožku a zabraňuje jejímu vysušování.

JAK FUNGUJE

Poprvé v historii se v sortimentu tělové péče NIVEA představuje nová generace přípravků, která díky komplexu energizujících látek: koenzymu Q10 + kreatinu + L-karnitinu zanechá buňky pokožky přímo nabité energií!

  • Koenzym Q10 funguje jako „palivo“, dodává buňkám pokožky potřebnou energii, a umožňuje tak jejich regeneraci a obnovu.
  • Kreatin působí jako „akumulátor“ buňky, uskladňuje energii a okamžitě ji dodává přesně tam, kam je třeba.
  • Účinné složení je nově obohaceno o L-karnitin, pokožce vlastní „spalovač tuků“, který stimuluje přeměnu mastných kyselin na energii.

Kombinace těchto tří látek napomáhá nejen ke správnému fungování kožních buněk, ale zároveň jim dodává energii, a tím znatelně zvyšuje pevnost a pružnost pokožky!

Účinné složení je obohaceno o olej z makadamiových ořechů, který o pokožku intenzivně pečuje, vyživuje ji a zabraňuje jejímu vysušování.

Evel

Zkusila jsem pro změnu modrou verzi linie Q10, jsem spokojená

Vůně, konzistence
-

zdroj dat: heureka.cz

Ajax loader