NIVEA Zpevňující sérum proti celulitidě Q10 (75ml)

NIVEA Zpevňující sérum proti celulitidě Q10 (75ml)

NIVEA Zpevňující sérum proti celulitidě Q10 (75ml)

skladem
Běžná cena: 229,00 Kč
Akční cena: 229,00 Kč

Kód: nivea25940 , EAN: 4005808702695

NIVEA Zpevňující sérum proti celulitidě Q10 (75ml)

  • Celulitida vzniká ukládáním nadbytečných tukových buněk ve spodních vrstvách pokožky. Výsledkem je nejen ztráta pružnosti a pevnosti pokožky, ale především viditelné hrbolky a nerovnosti.

Vysoce efektivní složení NIVEA Zpevňujícího séra proti celulitidě Q10 energy+ s komplexem energizujících látek: koenzymem Q10, L-karnitinem a výtažky z lotosu zanechá buňky pokožky nabité energií, a tím znatelně zvyšuje její pružnost a pevnost. Účinné složení s koncentrovaným L-karnitinem navíc pomáhá měnit mastné kyseliny na energii, čímž redukuje vnější projevy celulitidy za pouhých 10 dní.

JAK FUNGUJE

  • Koenzym Q10 funguje jako „palivo“, dodává buňkám pokožky potřebnou energii, a umožňuje tak jejich regeneraci a obnovu.
  • Vysoce koncentrovaný L-karnitin, pokožce vlastní „spalovač tuků“, stimuluje přeměnu mastných kyselin na energii.
  • Přírodní výtažky z lotosu redukují tvorbu nových tukových buněk. Navíc pomáhají štěpit mastné kyseliny na menší části, a tím usnadňují jejich přeměnu na energii.

Toto efektivní složení zanechá nejen buňky pokožky nabité energií, a tím znatelně zvyšuje pevnost a pružnost pokožky, ale zároveň redukuje vnější projevy celulitidy za pouhých 10 dní.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader