CHICCO Nosič detí Hip Seat - Denim

Kód výrobku: F133956 Dodavatelský kód: 79147.0509
  • Barva:

Běžná cena

4 441 Kč
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

CHICCO Nosič detí Hip Seat - Denim

Značka:

Chicco Hip Seat je nový praktický, ergonomický a víceúčelový nosič dětí s odnímatelnou opěrnou sedací základnou, uspokojující všechny potřeby nošení dětí.

Nosič je tvořen 2 částmi – zpevněnou základnou a dětským nosičem – které mohou být použity spolu nebo samostatně a tak vytvářet až 3 různé produkty a množství způsobů nošení dětí.

1. Dětský nosič se základnou
Chicco Hip Seat ve spojení dětského nosiče a opěrné základny vytváří pohodlné a přirozeně sezení pro dítě a zároveň pomáhá rozložit váhu dítě okolo rodičovského těla.

2. Opěrná základna
Zpevněná základna bez nosiče slouží jako rozšíření boků rodiče. Ideální v případě, kdy držíte dítě jednou rukou. Základna pomáhá rozložit váhu dítěte a zároveň rodičům držet správnou polohu těla.

3. Dětský nosič
Bez základny je nosič šikovným a tradičním řešením nošení dětí. Nosič můžete mít po ruce vždy, když ho budete potřebovat.

Nosič Chicco Hip Seat mě různé možnosti nošení dítěte:
- Od narození
Detsky nosič (bez základny) můžete využít jako samostatný nosič a nosit dítě směrem k rodiči. Nosnost takového nosiče je do 9kg. Stejně můžete využít opěrnou základnu a přenášet dítě jemně položené na základně v novorozenecké poloze.

– Od 3 měsíců
Dětský nosič se základní vám pomůže lépe rozložit zvyšující se váhu dítěte a poskytne mu dostatek pohodlí a prostoru pro nošení tváří k vám.
Opěrnou základnu můžete plně využít jako oporu pro nošení tváří k vám, od vás i na boku. Jak jen vám a vašemu dítěti vyhovuje.

– Od 6 měsíců může dítě začít objevovat svět kolem. Nosič spolu se základnu vytvoří ideální prostor na nošení dítěte směrem od vás. Dítě tak plně může objevovat svět kolem něj. A pro delší výlety je zde možnost použít nosič Chicco Hip Seat i jako nosič dítěte na zádech.

– Nosnost nosiče spolu se základnou, jakož i základny v samostatném provedení je až 15kg.
- Nosnost nosiče bez základny je 9kg.
- Pro maximum pohodlí rodiče při nošení je nosič vybaven širokým polstrováním.
- O komfort dítěte se stará nastavitelná opora hlavičky a krku, jakož i odnímatelný panel se síťovinou na zádech nosiče pro zabezpečení ventilace.
- V případě nepřízně počasí má nosič zabudovanou ochrannou kapuci.
- Aby dítě neokusovalo popruhy nosiče během období rostoucích zoubků, můžete na nosiči využít malou podušku na kousání.
- Pro uložení drobností jako klíčů a mobilu můžete využít praktická kapsa se zipem na základně nosiče.

Značka:
Chicco