NUK Dudlík DISNEY-Medvídek Pú,SI,V1 (0-6 m.) BOX oslík

Kód výrobku: F135965 Dodavatelský kód: 10730284o
Nuk

Značka:

NUK Dudlík DISNEY-Medvídek Pú,SI,V1 (0-6 m.) BOX oslík

Značka:

NUK Dudlík je silikonový dudlík s vylepšeným tvarem – dudlík má stejný tvar, jako matčina bradavka při kojení.

Bez BPA, má odolný a znovu použitelný obal.

Silikonový, ortodontický dudlík je vhodný pro správný vývoj dutiny ústní vašich dětí. Krásný Disney motiv, dudlík je vhodný pro děti ve věku od narození do 6 měsíců.

Dudlík je vyrobený k uspokojování přirozených potřeb dětí (sací reflex) a zároveň k procvičování svalů jazka, rtů a čelistí. Vylepšený tvar dudlíku dokonale padne do úst dítěte při sání. Díky užšímu a ploššímu tvaru sací části se snižuje tlak na zuby a čelisti. Plochá sací část a hladká spodní strana přinášejí dítěti příjemný pocit a podporují tak přirozené sání.

Praktický kroužek na dudlíku je vyroben z vysoce kvalitního polypropylenu a je vhodný pro uchopení i pro ty nejmenší ručičky. Průhledný silikon se snadno čistí, je chuťově neutrální, bez zápachu, a je odolný vůči vysokým teplotám. Neobsahuje škodlivé látky, je odolný při vyváření a má hladký povrch. Všechny dudlíky NUK mají NUK AIR systém, který umožňuje únik vzduchu ze savičky, aby jej dítě nepolykalo. Díky tomuto systému zůstává dudlík měkký a snadno se přizpůsobí dětským ústům.

Značka:
Nuk
Věk
od narození
Materiál
silikon
Pohlaví
holky, kluci
Tvar
anatomický/ortodontický