Loading
Loading

NUTRILON 1 ProExpert Colics 400g - kojenecké mléko

NUTRILON 1 ProExpert Colics 400g - kojenecké mléko

nedostupné na eshopu a skladem na 1 prodejně
Cena 269,00 Kč

Kód: F000060 , Dodavatelský kód: 30649 , EAN: 8712400806497 , Značka: Nutrilon

NUTRILON 1 ProExpert Colics 400g - kojenecké mléko

Obsahuje unikátní klinicky testovanou směs GOS/FOS, Anti-Colics. Pomáhá při kojeneckých kolikách

Nutrilon 1 Anti-Colics je dietní potravina pro zvláštní lékařské účely vhodná pro výživu kojenců od narození, pokud nemohou být kojeni. Určeno k dietnímu postupu při kojeneckých kolikách. Nutrilon 1 Anti-Colics je správnou volbou kojeneckého mléka, pokud Vaše dítě trpí kojeneckou kolikou a jeho pláč je neutišitelný. Nutrilon Anti-Colics obsahuje speciálně upravené syrovátkové bílkoviny (tzv. částečně hydrolyzované) a snížené množství laktózy. Díky tomu Nutrilon Anti-Colics poskytuje Vašemu dítěti úlevu od příznaků kojeneckých kolik a pomáhá odstraňovat příčiny jeho pláče. Nutrilon 1 Anti-Colics také obsahuje unikátní směs oligosacharidů GOS/FOS inspirovanou mateřským mlékem. Chuť mléka je v porovnání s běžnou výživou mírně nahořklá, což je způsobeno obsahem hydrolyzované bílkoviny.

Důležité upozornění:

Pro výživu novorozenců a kojenců je nejpřirozenější a nejvýhodnější stravou, zastoupením svých živin a jejich kvalitou, mateřské mléko. Nutrilon 1 Anti-Colics je možné používat jen pod kontrolou lékaře. Nutrilon 1 Anti-Colics je nutričně kompletní počáteční mléčná výživa v prášku, která je vhodná jako jediný zdroj výživy pro kojence od narození do doby zavedení vhodných příkrmů. Pro zdraví kojenců je důležité důsledné dodržování návodu na přípravu i uvedených doporučení. Jakékoliv pochyby a dotazy konzultujte se svým ošetřujícím lékařem.

Složení:

Koncentrát hydrolyzované syrovátkové bílkoviny (z mléka), rostlinné oleje, sušený glukózový sirup, škrob, galaktooligosacha­ridy (z mléka) 8 %, laktóza (z mléka), fruktooligosacha­ridy 0,6 %, dihydrogenfos­forečnan draselný, chlorid vápenatý, rybí olej, chlorid sodný, L-tyrozin, cholin chlorid, kyselina L-askorbová, taurin, L-askorban sodný, inositol, síran železnatý, síran zinečnatý, sodná sůl uridin 5‘-monofosfátu, cytidin 5‘-monofosfát, DL-α-tokoferyl acetát, adenosin 5‘-monofosfát, sodná sůl inosin 5‘-monofosfátu, L-karnitin, nikotinamid, sodná sůl guanosin 5‘-monofosfátu, D-pantothenát vápenatý, sojový lecitin, D-biotin, kyselina pteroylmonoglu­tamová (kyselina listová), síran měďnatý, retinyl palmitát, DL-α-tokoferol, riboflavin, thiamin hydrochlorid, cholekalciferol, pyridoxin hydrochlorid, síran manganatý, jodid draselný, fytomenadion, seleničitan sodný. Složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny. GOS/FOS (galakto-/ fruktooligosacha­ridy) = 0,8 g/100 ml kojeneckého mléka.

Návod na přípravu výživy:

Umyjte si důkladně ruce a vysterilizujte všechno používané nádobí.

Převařte čerstvou pitnou vodu určenou pro kojence a nechte ji v konvici vychladnout asi

30 minut na přibližně 40 °C. 3. Odpovídající množství vody vlijte do vysterilizované láhve. Nepoužívejte opakovaně převařenou vodu. 4. Přidejte odpovídající množství prášku do vody pomocí přiložené odměrky. Vždy používejte dodanou odměrku. Prášek v odměrce nestlačujte. Příliš velké odchylky od doporučených dávek mohou mít škodlivé následky. 5. Uzavřete láhev a důkladně ji protřepte (nejméně 10 vteřin), než se všechen prášek rozpustí. Sejměte víčko a nahraďte jej sterilní savičkou. Je možné, že savička kojenecké lahve bude potřebovat větší otvor ve srovnání s běžným mlékem. 6. Ověřte teplotu mléčné směsi kápnutím na vnitřní stranu zápěstí a připravenou dávku ihned podávejte.

Jak správně připravit Nutrilon:

Důležité rady:

Připravenou stravu spotřebujte do dvou hodin. Vždy zlikvidujte nespotřebovanou stravu. Neohřívejte stravu v mikrovlnné troubě, abyste předešli opaření dítěte v důsledku nerovnoměrného ohřátí. Nikdy nepřidávejte do dětské výživy více odměrek, než je stanoveno, ani cokoliv jiného.

Uchovávání:

Po každém použití plechovku vždy pečlivě uzavřete a uchovávejte ji na suchém a chladném místě (ne v ledničce). Nevkládejte dovnitř vlhkou odměrku. Obsah spotřebujte do 1 měsíce po otevření

Denní potřeba mléčné výživy:

Věk kojence, Váha, Počet dávek na den, Doporučené množství na den

0 – 2 týdny, < 3,5 kg, 6, 600 ml

2 – 8 týdnů, 3,5 – 4,5 kg, 6, 670 ml

2 měsíce, 4,5 – 5,5 kg, 5, 840 ml

3 – 4 měsíce, 5,5 – 7 kg, 5, 1000 ml

5 – 6 měsíce, > 7 kg, 5, 1200 ml

*při zavádění prvních nemléčných příkrmů se řiďte doporučeními lékaře

Příprava jedné dávky:

Velikost 1 mléčné dávky, Množství přidané vody, Počet odměrek

100 ml, 90 ml, 3

133 ml, 120 ml, 4

166 ml, 150 ml, 5

200 ml, 180 ml, 6

233 ml, 210 ml, 7

1 zarovnaná odměrka = 4,6 g sušeného přípravku. 100 ml Nutrilonu 1 Anti-Colics = 90 ml převařené vody + 3 zarovnané odměrky = 275 kJ (66 kcal).

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Mohlo by vás také zajímat

Ajax loader