NUTRILON 3 Advanced batolecí mléko 1 kg, 12+

Kód výrobku: F160293 Dodavatelský kód: 172185

Běžná cena

499 Kč
Cena za 100 g: 50 Kč
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

NUTRILON 3 Advanced batolecí mléko 1 kg, 12+

Značka:

Objevte naši nejnovější inovaci mlék Nutrilon 3 Advanced, speciálně vyvinutou pro podporu imunitního systému A normálního VÝVOJE*. Naše jedinečné složení obsahuje naši patentovanou směs oligosacharidů GOS/FOS a LCP**, oligosacharid mateřského mléka 3'GL (3'galaktozyllak­tóza), který přináší náš unikátní proces výroby, vitamíny C a D, které přispívají k podpoře imunity* a také vápník* . Naše inovativní složení je BEZ PALMOVÉHO OLEJE a nyní také v cenově výhodném a 100% recyklovatelném papírovém balení duo balení! Počátek života vašeho děťátka je výjimečné období. Je krásné, občas nevyzpytatelné, ale především hektické. Musíte se starat o spoustu věcí, a proto je důležité mít se na koho obrátit. Jsme tady pro vás.

NUTRILON 3 ADVANCED batolecí mléko od ukončeného 12. měsíce obsahuje: HMO 3´GL a směs oligosacharidů GOS/FOS Živiny na podporu imunitního systému (Vitamíny C a D)

 • vitaminy C a D* přispívají k normální funkci imunitního systému

Omega-3 (DHA) Vápník

 • Vápník* je potřebný pro normální růst a vývoj kostí u dětí

BEZ PALMOVÉHO OLEJE

**LCP = polynenasycené mastné kyseliny s dlouhým řetězcem

100% recyklovatelná krabice obalu

DALŠÍ KROK NA PODPORU IMUNITY* Začátek života vašeho děťátka je výjimečné období a my věříme, že každá zkušenost v jejich životě jim pomáhá budovat odolnost. Představujeme vám naši nejnovější inovaci, Nutrilon Advanced, speciálně vyvinutý pro podporu imunitního systému a normálního vývoje vašeho dítěte*. Naše inovativní složení je BEZ PALMOVÉHO OLEJE a nyní také v cenově výhodném a 100% recyklovatelném papírovém obalu duo balení!

Proč si vybrat batolecí mléko Nutrilon? Mezi hlavní výhody mléček Nutrilon patří:

 • HMO 3´GL: Oligosacharid mateřského mléka 3´galaktozyllak­tóza, kterou přináší náš unikátní proces
 • PREBIOTIKÁ GOS/FOS: napodobují funkci oligosacharidů v mateřském mléce
 • ŽIVINY PRO PODPORU IMUNITNÍHO SYSTÉMU: Vitamíny C, D* přispívají k normální funkci imunitního systému
 • VÁPNÍK: Vápník* potřebný pro normální růst a vývoj kostí u dětí
 • BEZ PALMOVÉHO OLEJE

**LCP = polynenasycené mastné kyseliny s dlouhým řetězcem

100% recyklovatelná krabice obalu

Vitamíny C a D přispívající k normální funkci imunitního systému. Vápník, který je potřebný pro normální růst a vývoj kostí u dětí.

Naše jedinečné složení obsahuje patentovanou směs oligosacharidů GOS/FOS a LCP**, oligosacharid mateřského mléka 3'GL (3'galaktozyllak­tóza), který přináší náš jedinečný výrobní proces, vitamíny C a D na podporu imunity* a vápník potřebný pro normální růst a vývoj kostí*. Naše inovativní složení je BEZ PALMOVÉHO OLEJE a nyní také v cenově výhodném a 100% recyklovatelném papírovém obalu duo balení!

*Vitamíny C a D přispívají k normální funkci imunitního systému, vápník je potřebný pro normální růst a vývoj kostí u dětí. **LCP = polynenasycené mastné kyseliny s dlouhým řetězcem

Expert na výživu v raném věku Nutricia má více než 120 let zkušeností s výživou dětí. S naším týmem pět set vědců a odborníků jsme již 50 let nadšenými průkopníky ve výzkumu vlivu výživy na vývoj batolat a jejich imunitní systém.

Proč důvěřovat značce Nutrilon? Batolecí mléka Nutrilon jsou vyvinuta na základě výzkumu výživy dětí. Již více než 50 let se náš tým pět set vědců a odborníků věnuje výzkumu vlivu výživy na vývoj batolat a jejich imunitní systém.

Příběh Nutrilonu začíná v přírodě Mléka Nutrilon vyrábíme z vysoce kvalitního mléka od kraviček z kontrolovaných chovů. Díky inovativním technologiím uchováváme to nejlepší z přírody. Naše mléko obsahuje pouze pečlivě vybrané ingredience, přizpůsobené výživovým potřebám dětí. Základem mléka Nutrilon je naše jedinečná receptura, kterou neustále vylepšujeme v nejmodernějších vývojových centrech po celém světě. Aby miminko dostávalo to nejlepší od samého začátku, neustále vylepšujeme naši recepturu. Snažíme se, aby naše produkty byly nejvyšší kvality, přátelské k přírodě a hlavně jednoduché na použití.

Složení: Laktóza (z MLÉKA), sušené odtučněné MLÉKO, maltodextrin, galaktooligosacha­ridy (z MLÉKA) 8,6 %, demineralizovaná syrovátka (z MLÉKA), koncentrát syrovátkové bílkoviny (z MLÉKA), rostlinné oleje (řepkový, slunečnicový, slunečnicový s vysokým obsahem kyseliny olejové, kokosový), fosforečnan vápenatý, fruktooligosacha­ridy 0,6 %, uhličitan vápenatý, RYBÍ olej, citronan draselný, hydrogenfosforečnan hořečnatý, citronan sodný, chlorid draselný, kyselina L-askorbová, emulgátor (sójový lecitin), chlorid cholinu, síran železnatý, inositol, chlorid hořečnatý, L-askorban sodný, síran zinečnatý, antioxidant (askorbylpalmitát), D-pantothenát vápenatý, DL-alfa-tokoferyl acetát, mléčné aroma, nikotinamid, riboflavin, retinylpalmitát, cholekalciferol, pyridoxin hydrochlorid, thiamin hydrochlorid, jodid draselný, kyselina pteroylmonoglu­tamová (kyselina listová), fytomenadion, D-biotin, kyanokobalamin.

ALERGENY JSOU ZVÝRAZNĚNY VELKÝM PÍSMEM

Výživové údaje na 100 ml mléka:

 • Energetická hodnota: 281 kJ (67 kcal)
 • Tuky 2,8 g – z toho nasycené mastné kyseliny 0,77 g
 • Sacharidy 8,8 g – z toho cukry 6,6 g
 • Vláknina 0,6 g
 • Bílkoviny 1,3 g
 • Sůl 0,07 g

Vitaminy Vitamin A 76 mcg (19 %*) vitamin D3 3,35 mcg (48 %*), vitamin E 1,5 mg TE (30 %*), vitamin K 6,8 mcg (57 %*), vitamin C 15 mg (33 %*), thiamin (B1) 0,04 mg, riboflavin (B2) 0,24 mg (34 %*), niacin (B3) 0,25 mg, vitamin B6 0,067 mg, folát 13 mcg, kyselina listová 8 mcg, vitamin B12 0,33 mcg (41 %*), biotin 1,7 mcg (17 %*), kyselina pantotenová 0,625 (21 %*) mg.

Minerální látky Sodík 26,3 mg, draslík 103 mg, chloridy 53 mg, vápník 124 mg (23 %*), fosfor 68 mg, hořčík 10 mg, železo 1,3 mg (16 %*), zinek 0,4 mg, jód 16 mcg (20 %*).

Ostatní důležité látky 3'galaktosyllaktóza (3'GL) 0,01 g, fruktooligosacha­ridy (FOS) 0,08 g, galaktooligosacha­ridy (GOS) 0,5 g, cholin 11 mg, inositol 4,8 mg, kyselina dokosahexaenová (DHA) 12,1 mg, kyselina eikosapentaenová (EPA) 8 mg, kyselina linolová (LA) 618 mg, kyselina alfa-linolenová 68,8 mg, laktóza 6,2 g, ostatní oligosacharidy GOS 0,2 g.

Příprava:

 1. Vysterilizujte všechno používané nádobí a převařte pitnou vodu určenou pro kojence. Nechte ji v konvici vychladnout asi 30 minut na přibližně 40 °C. Odpovídající množství převařené vody (viz tabulka na obale) vlijte do vysterilizovaného hrnečku.
 2. Na dávkování vždy používejte přiloženou odměrku. Prášek v ní zarovnejte pomocí speciálního plastového pásku uvnitř obalu.
 3. Do hrnečku s vodou přidejte odpovídající množství prášku (viz tabulka na obale). Uzavřete hrneček a 10 sekund ho důkladně protřepejte ve svislé poloze.
 4. Před podáváním ověřte teplotu mléčné směsi kápnutím na vnitřní stranu zápěstí a ihned podávejte.

Po každém použití obal pečlivě uzavřete. Uchovávejte na suchém a chladném místě (ne v ledničce). Nevkládejte dovnitř vlhkou odměrku. Spotřebujte do 1 měsíce od otevření. Skladujte v suchu a chladu (< 25 °C). Baleno v ochranné atmosféře.

Země původu: Polsko

Adresa dodavatele: Danone a.s., V parku 2294/2, 148 00 Praha 4, Česká republika

Značka:
Nutrilon
Věk
od 1 roku
Bez laktozy
ne