NUTRILON 5 Mléko batolecí 800 g, 35+

Kód výrobku: F159929 Dodavatelský kód: 178286

Běžná cena

549 Kč

Cena po slevě

499 Kč
Cena za 100 g: 62 Kč
Dlouhodobě snížená cena
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

NUTRILON 5 Mléko batolecí 800 g, 35+

Značka:

Objevte naši nejnovější inovaci mlék Nutrilon 5 Advanced, speciálně vyvinutou pro PODPORU IMUNITNÍHO SYSTÉMU A NORMÁLNÍHO VÝVOJE*. Naše jedinečné složení obsahuje naši patentovanou směs PREBIOTIK GOS/FOS a LCP**, oligosacharid mateřského mléka 3´GL (3´galaktosyllak­tóza), který přináší náš unikátní proces výroby, vitamíny C a D, které přispívají k podpoře imunity* a vápník potřebný pro normální růst a vývin kostí u dětí. Naše inovovaná receptura je BEZ PALMOVÉHO OLEJE.

Počátek života vašeho děťátka je výjimečné období. Je krásné, občas nevyzpytatelné, ale především hektické. Musíte se starat o spoustu věcí, a proto je důležité mít se na koho obrátit. Jsme tu pro vás.

NUTRILON 5 ADVANCED batolecí mléko od 35. měsíce obsahuje:

  • HMO 3´GL a prebiotika GOS/FOS
  • Živiny na podporu imunitního systému (Vitamíny C a D)*
  • Omega-3 (DHA)
  • Vápník
  • BEZ PALMOVÉHO OLEJE

** LCP = polynenasycené mastné kyseliny s dlouhým řetězcem

Praktické balení pro vás:

1.Dvojitý bezpečnostní pásek pro dokonalé uzavření a zachování čerstvosti před prvním použítím. 2. Zacvaknutí při uzavírání chrání výživu před kontaminací a vysypáním 3. Navrženo tak, abyste mohli ovládat jednou rukou, když držíte děťátko v druhé 4. Odměrka pro správné dávkování 5. Místo pro odměrku, aby nebyla odměrka ani vaše ruce v kontaktu s mléčným práškem

**DALŠÍ KROK PRO PODPORU IMUNITY*** První krůčky… začíná období, kdy se nezastaví vaše děti a ani vy. K prvnímu objevování světa patří i jeho ochutnávání. Abychom děti podpořili v objevování světa, představujeme vám naši nejnovější inovaci mlék Nutrilon 5 Advanced, speciálně vyvinutou pro podporu imunitního systému* vašeho dítěte.

Proč si vybrat právě batolecí mléko Nutrilon?

Jedinečné batolecí mléko Nutrilon ADVANCE kombinuje inovativní složení s naším unikátním procesem. Na základě poznatků z 50letého výzkumu inspirovaného potřebami dětí nová generace mlék obsahuje:

  • HMO 3´GL: Oligosacharid mateřského mléka
  • PREBIOTIKA GOS/FOS: napodobující funkci oligosacharidů v mateřském mléce
  • ŽIVINY PRO PODPORU IMUNITNÍHO SYSTÉMU: Vitamíny C, D*přispívají k normální funkci imunitního systému
  • VÁPNÍK: Vápník potřebný pro normální růst a vývin kostí u dětí

BEZ PALMOVÉHO OLEJE

**LCP = polynenasycené mastné kyseliny

ZDRAVOTNÍ TVRZENÍ

Vitamíny C a D* přispívající ke správné funkci imunitního systému; vápník, který je důležitý pro správný růst a vývoj kostí u dětí.

NUTRIČNÍ TVRZENÍ

Naše jedinečné složení obsahuje naši patentovanou směs PREBIOTIK GOS/FOS a LCP**, oligosacharid mateřského mléka 3´GL (3´galaktosyllak­tóza), který přináší náš unikátní proces výroby, vitamíny C a D, které přispívají k podpoře imunity* a také vápník potřebný pro normální růst a vývin kostí u dětí. Naše inovovaná receptura je BEZ PALMOVÉHO OLEJE.

Složení:

Laktóza (z mléka), sušené odtučněné mléko, maltodextrin, galaktooligosacha­ridy (z mléka/z mlieka) 8,6 %, demineralizovaná syrovátka/srvátka (z mléka/z mlieka), koncentrát syrovátkové bílkoviny/srvát­kovej bielkoviny (z mléka/z mlieka), rostlinné/rastlinné oleje (řepkový/repkový, slunečnicový/slneč­nicový, slunečnicový s vysokým obsahem kyseliny olejové/slnečnicový s vysokým obsahom kyseliny olejovej, kokosový), fosforečnan vápenatý, fruktooligosacha­ridy 0,6 %, uhličitan vápenatý, rybí olej, citronan/citran draselný, hydrogenfosforečnan hořečnatý/horeč­natý, citronan/citran sodný, chlorid draselný, kyselina L-askorbová, emulgátor (sójový lecitin/lecitín), chlorid cholinu/cholín chlorid, síran železnatý, inositol/inozitol, chlorid hořečnatý/horeč­natý, L-askorban sodný, síran zinečnatý/zinoč­natý, antioxidant (askorbylpalmitát), D-pantothenát/pan­totenát vápenatý, DL-α-tokoferyl acetát, mléčné aroma/mliečna aróma, nikotinamid/ni­kotínamid, riboflavin/ri­boflavín, retinylpalmitát, cholekalciferol, pyridoxin/pyridoxín hydrochlorid, thiamin/tiamín hydrochlorid, jodid draselný, kyselina pteroylmonoglu­tamová/pteroyl­monoglutámová (kyselina listová), fytomenadion/fy­tomenadión, D-biotin/D-biotín, kyanokobalamin/ky­anokobalamín. Složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny. Zloženie sa vzťahuje k sušenému stavu potraviny.

Značka:
Nutrilon
Věk
od 3 let
Bez laktozy
ne