NUTRILON Mléko pokračovací kojenecké 2 Advanced od uk. 6. měsíce 6x 1000 g

Kód výrobku: F176490 Dodavatelský kód: 188138

Skladem

Běžná cena

2 814 Kč

Cena po slevě

2 499 Kč
Cena za 1 kg: 417 Kč
Dlouhodobě snížená cena
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

NUTRILON Mléko pokračovací kojenecké 2 Advanced od uk. 6. měsíce 6x 1000 g

Značka:

Nutrilon 2 Advanced pokračovací kojenecké mléko, pokračovací mléčná kojenecká výživa v prášku, 1000 g

Nutrilon. První hned po mamince¹.

První hned po mamince¹ – Nutrilon je nejprodávanější řada pokračovacích kojeneckých mlék na českém trhu v součtu dat dle Nielsen Czech Republic a IQVIA Solutions a.s., souhrnný objem za období 1/2020–2/2021.

Objevte naši nejnovější inovaci mlék Nutrilon 2 Advanced, speciálně vyvinutou pro PODPORU IMUNITNÍHO SYSTÉMU A NORMÁLNÍHO VÝVOJE*. Naše jedinečné složení obsahuje naši patentovanou směs PREBIOTIK GOS/FOS a LCP**, oligosacharid mateřského mléka 3´GL (3´galaktosyllak­tóza), který přináší náš unikátní proces výroby, vitamíny C a D, které přispívají k podpoře imunity* a také omega-3 mastnou kyselinu alfa-linolenovou pro podporu rozvoje mozku*. Naše inovovaná receptura je BEZ PALMOVÉHO OLEJE a také nově v cenově výhodném a 100% recyklovatelném DUO balení! Počátek života vašeho děťátka je výjimečné období. Je krásné, občas nevyzpytatelné, ale především hektické. Musíte se starat o spoustu věcí, a proto je důležité mít se na koho obrátit. Jsme tu pro vás.

NUTRILON 2 ADVANCED pokračovací mléko od ukončeného 6. měsíce obsahuje:

  • HMO 3´GL a prebiotika GOS/FOS
  • Živiny na podporu imunitního systému (Vitamíny C a D)*
  • Omega-3 a 6
  • BEZ PALMOVÉHO OLEJE

100% recyklovatelná krabice balení

*Dle požadavků legislativy všechna pokračovací mléka obsahují vitamíny C a D a kyselinu alfa-linolenovou, která přispívá k normálnímu vývoji mozku a nervové soustavy. ** LCP = polynenasycené mastné kyseliny s dlouhým řetězcem

ROZUMÍME MATEŘSKÉMU MLÉKU, již 50 let se věnujeme výzkumu a odkrývání tajemství mateřského mléka

První lezení po čtyřech, první krůčky… začíná období, kdy se nezastaví vaše děti a ani vy. Věříme, že každá zkušenost v jejich životě jim pomáhá budovat odolnost. K prvnímu objevování světa patří i jeho ochutnávání. Představujeme vám naši nejnovější inovaci mlék Nutrilon 2 Advanced, speciálně vyvinutou PRO PODPORU IMUNITNÍHO SYSTÉMU a normálního vývoje* vašeho miminka. Naše jedinečné složení obsahuje naši patentovanou směs PREBIOTIK GOS/FOS a LCP**, oligosacharid mateřského mléka 3´GL (3´galaktosyllak­tóza), který přináší náš unikátní proces výroby, vitamíny C a D, které přispívají k podpoře imunity* a také omega-3 mastnou kyselinu alfa-linolenovou pro podporu rozvoje mozku*. Naše inovovaná receptura je BEZ PALMOVÉHO OLEJE.

Proč si vybrat právě pokračovací kojenecké mléko Nutrilon? Nutrilon Mezi základní benefity mlék Nutrilon patří:

  • HMO 3´GL: Oligosacharid mateřského mléka
  • PREBIOTIKA GOS/FOS: napodobující funkci oligosacharidů v mateřském mléce
  • ŽIVINY PRO PODPORU IMUNITNÍHO SYSTÉMU: Vitamíny C, D přispívají k normální funkci imunitního systému
  • PŘISPÍVÁ K NORMÁLNÍMU VÝVOJI MOZKU A NERVOVÉ SOUSTAVY: Omega 3 (ALA)*
  • BEZ PALMOVÉHO OLEJE

Cenově výhodné a 100% recyklovatelná krabice DUO balení!

*Dle požadavků legislativy všechna pokračovací mléka obsahují vitamíny C a D a kyselinu alfa-linolenovou, která přispívá k normálnímu vývoji mozku a nervové soustavy. **LCP = polynenasycené mastné kyseliny s dlouhým řetězcem

Vitamín D pro správný růst a vývoj kostí u dětí, kyselina alfa-linolenová, která přispívá k rozvoji mozku a nervové soustavy, vitamíny C a D přispívající ke správné funkci imunitního systému. Všechna pokračovací kojenecká mléka obsahují vitamíny C, D a kyselinu alfa-linolenovou dle požadavků legislativy.

Naše jedinečné složení obsahuje naši patentovanou směs PREBIOTIK GOS/FOS a LCP**, oligosacharid mateřského mléka 3´GL (3´galaktosyllak­tóza), který přináší náš unikátní proces výroby, vitamíny C a D, které přispívají k podpoře imunity* a také omega-3 mastnou kyselinu alfa-linolenovou pro podporu rozvoje mozku*. Naše inovovaná receptura je BEZ PALMOVÉHO OLEJE a také nově v cenově výhodném a 100% recyklovatelném DUO balení!

*Dle požadavků legislativy všechna pokračovací mléka obsahují vitamíny C a D a kyselinu alfa-linolenovou, která přispívá k normálnímu vývoji mozku a nervové soustavy. **LCP = polynenasycené mastné kyseliny s dlouhým řetězcem

Rozumíme mateřskému mléku Již 50 let jsme nadšenými průkopníky ve výzkumu mateřského mléka. Patentovaná nová generace mlék.

Proč důvěřovat značce Nutrilon? Složení pokračovacích mlék Nutrilon je inspirováno mateřským mlékem. Nutricia má přes 120 let zkušeností s výživou miminek a malých dětí. Náš zapálený tým s více než 500 vědci a odborníky se již 50 let věnuje výzkumu mateřského mléka a jeho vlivu na vývoj miminek a jejich imunitní systém.

Příběh Nutrilonu začíná v přírodě Mléka Nutrilon vyrábíme z vysoce kvalitního mléka od kraviček z kontrolovaných chovů. Díky inovativním technologiím uchováváme to nejlepší z přírody. Naše mléko obsahuje pouze pečlivě vybrané ingredience, přizpůsobené výživovým potřebám dětí. Základem mléka Nutrilon je naše jedinečná receptura, kterou neustále vylepšujeme v nejmodernějších vývojových centrech po celém světě. Aby miminko dostávalo to nejlepší od samého začátku, neustále vylepšujeme naši recepturu. Snažíme se, aby byly naše produkty nejvyšší kvality, přátelské k přírodě a hlavně jednoduché na použití.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Kojení je nejlepší způsob výživy kojenců. Nutrilon 2 Advanced je určený pro kojence od uk. 6. měsíce. nemá se používat jako náhrada mateřského mléka během prvních 6 měsíců. Není vhodný jako jediný zdroj výživy. Rozhodnutí o zahájení podávaní příkrmů, včetně výjimky z pravidla věku 6 měsíců, by mělo být přijímáno jen na základě doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy a farmacie a v závislosti na individuálních potřebách kojence. Podporujeme doporučení WHO – plné kojení v prvních 6 měsících věku a pokračování až do 2 let a dále, spolu se zaváděním bezpečné a vhodné doplňkové stravy. Připravenou stravu spotřebujte do 2 hodin, poté zlikvidujte. Neohřívejte v mikrovlnné troubě, hrozí opaření dítěte. Nikdy nepřidávejte do výživy více odměrek, než je stanoveno, ani cokoliv jiného. Dohlédněte na hygienu prvních zoubků. Pro zdraví kojenců je důležité dodržovat návod na přípravu a uvedená doporučení.

Složení: Laktóza (z mléka/z mlieka), rostlinné/rastlinné oleje (slunečnicový s vysokým obsahem kyseliny olejové / slnečnicový s vysokým obsahom kyseliny olejovej, kokosový, řepkový/repkový, slunečnicový/slneč­nicový), sušené odtučněné mléko / odtučnené mlieko, demineralizovaná syrovátka/srvátka (z mléka/z mlieka), galaktooligosacha­ridy (z mléka/z mlieka) 8,6 %, koncentrát syrovátkové bílkoviny/srvát­kovej bielkoviny (z mléka/z mlieka), fruktooligosacha­ridy 0,6 %, fosforečnan vápenatý, rybí olej, mléčné bílkoviny/mliečne bielkoviny, chlorid draselný, citronan/citran draselný, hydrogenfosforečnan hořečnatý/horeč­natý, chlorid cholinu / cholín chlorid, olej z Mortierella alpina, citronan/citran sodný, uhličitan vápenatý, emulgátor (sójový lecitin/lecitín), chlorid sodný, kyselina L-askorbová, L-askorban sodný, inositol/inozitol, L-tryptofan/L-tryptofán, chlorid hořečnatý/horeč­natý, síran železnatý, síran zinečnatý/zinoč­natý, L-karnitin/L-karnitín, DL-α-tokoferyl acetát, antioxidant (askorbylpalmitát), D-pantothenát/pan­totenát vápenatý, nikotinamid/ni­kotínamid, síran měďnatý/meďnatý, thiamin/tiamín hydrochlorid, retinylpalmitát, riboflavin/ri­boflavín, pyridoxin/pyridoxín hydrochlorid, kyselina pteroylmonoglu­tamová/pteroyl­monoglutámová (kyselina listová), jodid draselný, síran manganatý/man­gánatý, seleničitan sodný, fytomenadion/fy­tomenadión, cholekalciferol, D-biotin/D-biotín, kyanokobalamin/ky­anokobalamín. Složení se vztahuje / zloženie sa vzťahuje k sušenému stavu potraviny.

Značka:
Nutrilon
Věk
od 7. měsíce
Bez laktozy
ne