OBALL Autíčko a chrastítko 2v1 Curious Car želva Neptune™ 3m+

Kód výrobku: F182823 Dodavatelský kód: 16766-6
  • Barva:

Skladem

Běžná cena

237 Kč
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

OBALL Autíčko a chrastítko 2v1 Curious Car želva Neptune™ 3m+

Značka:

Pomozte dítěti při objevování s hračkou a chrastítkem Baby Einstein Curious Car Neptune Oball. Toto zářivé autíčko má světla a flexibilní rám, který dítěti umožní snadno uchopit a kutálet tuto barevnou hračku. Díky videím a knihám může želva Neptun od Baby Einstein pomoci miminku objevovat nové pohledy, zvuky nebo se zapojovat do her. Když dítě tlačí auto, rozsvítí se barevná světla kopule, aby odměnila dítě a podpořila pochopení příčin a následků! Ohebný rám pomáhá podporovat rozvoj jemné motoriky, když děti ve věku od 3 měsíců hračku uchopí a zatřesou jí. Tato lehká hračka je ideální při hře na bříšku, hru vsedě nebo objevování na cestách a je skvělým dárkem pro malého chlapce nebo dívku. Otírejte vlhkým hadříkem.

Vlastnosti:

  • Autíčko a chrastítko Baby Einstein Curious Car Neptune Oball je flexibilní hračka, která odměňuje objevování dítěte světýlky, chrastítky a poutavou, flexibilní texturou.
  • Lehký, ohebný rám děťátko snadno uchopí a zatřese jím, čímž podporuje rozvoj jemné motoriky.
  • Když dítě kutálí nebo třese autem, středová kupole se rozsvítí, aby odměnila zkoumání dítěte a podpořila pochopení příčin a následků. Barevné chrastící korálky zapojují smysly.
  • Obsahuje želvu Neptun z knih a představení Baby Einstein. Ideální při hře na bříšku, vsedě nebo na cestách. Díky kompaktním rozměrům se hračka vejde do většiny tašek na pleny.
  • Otírejte vlhkým hadříkem. Určeno pro kojence ve věku 3+ měsíců.

Rozměry (V x Š x D): 7,62 × 10,57 × 9­,5 cm

Značka:
Oball
Věk
od 3. měsíce
Materiál
plast