Hračka dárková sada Grasp the Day™ 0m+

Kód výrobku: F182817 Dodavatelský kód: 16908-6

Značka:

Hračka dárková sada Grasp the Day™ 0m+

Značka:

Zapomeňte na dohadování o dárcích s dárkovou sadou Grasp the Day od Bright Starts! Tato dvojice spojuje dvě nejoblíbenější hračky Oball a obsahuje Oball Činku a Oball Classic. Je důvod proč jsou tyto hračky tak oblíbené.

Činka přináší hru příčin a následků s čirou, texturovanou rukojetí a pestrobarevnými chrastítky, které děti rádi poslouchají a dívají se na ně. Na každém konci je chrastítko vyrobeno z pružného a odolného materiálu Oball, doplněno o detaily pro uchopení a množství otvorů na prsty vhodné pro jejich malé ručičky.

Oball Classic je nejprodávanější míč, který milují rodiče, vývojoví experti a samozřejmě i miminka! Hračka poskytuje tolik příležitostí ke hraní, od uchopení přes chytání až po snadné házení. Tento míček s ikonickými otvory na prsty Oball podporuje rozvoj jemných motorických schopností. Obě hračky se snadno čistí. Jednoduše otřete vlhkým hadříkem a jemným mýdlem. Jsou ideální i na cesty. Sbalte je s sebou pro zábavu kdekoli – obě hračky se snadno vejdou do přebalovací tašky. Obě hračky jsou určeny pro děti od novorozenců.

Vlastnosti:

  • Dárková sada Grasp the Day obsahuje 2 nejprodávanější hračky Oball od Bright Starts.
  • Obě oblíbené hračky Oball se vyznačují snadno uchopitelnými tvary a otvory na prsty pro malé ručičky; pomáhají podporovat rozvoj jemné motoriky natahováním a uchopováním.
  • Oball činka obsahuje průhlednou, texturovanou rukojeť s pestrobarevnými korálky, které děti rádi poslouchají a dívají; uchopitelné konce jsou vyrobeny z vysoce flexibilního, odolného materiálu Oball.
  • Oball Classic obsahuje 32 velkých otvorů na prsty z měkkého a odolného designu pro malé dětské ručičky; podporuje jemné motorické dovednosti, chytání, třes, kutálení a jiné.
  • Rodiče si mohou užívat klidu, zatímco si dítě hraje! Vyrobeno z materiálů bez BPA a snadno se čistí.
  • Unisex barevné vzory poskytují zábavu pro chlapečka nebo holčičku doma nebo na cestách.
Značka:
Oball
Věk
od narození
Materiál
plast