Hračka Kousátka Soother Pals™ Easy-Grasp 2ks 3m+

Kód výrobku: F182819 Dodavatelský kód: 16762-6

Skladem

Běžná cena

209 Kč

Cena po slevě

188 Kč
Akce platí do 19.4.2024
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

Hračka Kousátka Soother Pals™ Easy-Grasp 2ks 3m+

Značka:

Vítejte v džungli – uklidňující džungli! Toto 2 balení kousátek obsahuje kamarády lva a slona, kteří pomohou vašemu děťátku uklidnit bolavé dásně. Vyrobeno pomocí flexibilní a odolné technologie Oball Bright Starts, snadno uchopitelný tvar umožňuje dítěti chytit kousátko a samo se uklidnit. Tato hračka pro miminka je vyrobena se spoustou otvorů na prsty, které jsou vhodné pro jejich malé ručičky a zároveň podporuje jemnou motoriku. Peek-a-boo! zrcátko na zadní straně kousátka lva pomáhá sebeobjevat. Zatřeste kousátkem slona, abyste objevili chrastící korálky a potěšili malá ouška miminka! Kousátka ve tvaru dudlíků neobsahují BPA pro 100% bezpečné prořezávání zoubků a hraní. Dvojnásobná zábava a dvojnásobné uklidnění pro vaše malé divoké dítě! Vezměte si tyto hračky na cesty – obě kousátka jsou navržena tak, aby se vešla do standardní tašky na pleny. Snadno se také čistí – jednoduše otřete vlhkým hadříkem a jemným mýdlem. Tyto hračky jsou navrženy pro novorozence a starší děti a jsou skvělými dárky pro každou příležitost.

Vlastnosti:

  • Sada obsahuje 2 hračky ke kousání s více texturami; postavičky lva a slona pomáhají miminku uklidnit se během prořezávání zoubků; nabízí úlevu pro chlapečka nebo holčičku ve věku od 3 měsíců.
  • Snadno uchopitelné hračky vyrobené z flexibilní a odolné technologie Oball od Bright Starts; vyrobeno s množstvím otvorů na prsty pro malé ruce pro snadné uchopení.
  • Peek-a-boo! zrcátko na zadní straně lva podporuje sebeobjevování; hračka slona obsahuje chrastící kuličky na podporu schopností poslouchat a vysvětluje příčinu a následek; přátelské tváře a světlé barvy potěší a zabaví každé dítě.
  • Podporujte schopnosti dítěte dosáhnout a uchopit, co jsou dva důležité první milníky; vyrobeno z materiálů bez BPA; dvojnásobná zábava a dvojnásobné uklidnění s tímto hodnotným 2-balením.
  • Přenosný tvar na cesty; snadno se vejde do standardní tašky na pleny; jednoduše otřete vlhkým hadříkem a jemným mýdlem; ideální pro každou příležitost jako dárek.

Rozměry (V x Š x D): 10,16 × 7,11 × 3­,3 cm

Značka:
Oball
Věk
od 3. měsíce
Materiál
plast