PAMPERS Premium Care Kalhotky plenkové vel. 6 (15+ kg) 93 ks

Kód výrobku: F163511 Dodavatelský kód: 8006540491010
  • Velikost:

Skladem

Běžná cena

999 Kč
Cena za 1 ks: 11 Kč
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

PAMPERS Premium Care Kalhotky plenkové vel. 6 (15+ kg) 93 ks

Značka:

Dopřejte svému děťátku nejlepší pohodlí a ochranu od Pampers s plenkovými kalhotkami Pampers Premium Care.

Nyní s jedinečnou kapsou Stop & Protect, která pomáhá zabránit protečení vzadu pro až 12hodinovou úplnou ochranu proti protečení.

Když začne být vaše děťátko aktivnější, budete potřebovat takovou plenku, která mu pohodlně padne a dokáže je spolehlivě chránit při každém pohybu. Proto tu jsou plenkové kalhotky Pampers Premium Care Pants: jsou vyrobené z hebkých materiálů, mají dokonale padnoucí pružný pas, díky kterému se přizpůsobují tvaru těla vašeho neposedného děťátka a poskytují tak nejlepší pohodlí a ochranu od Pampers.

Plenkové kalhotky Pampers Premium Care Pants se stejně jako všechny plenkové kalhotky od Pampers snadno vyměňují: obléknete je jedním tahem a svléknete roztržením na bocích, i když je děťátko neposedné. Pak je stačí srolovat a zajistit páskem pro snadnou likvidaci.

Stejně jako pro vás je i pro Pampers prioritou bezpečnost děťátka: Plenkové kalhotky Pampers Premium Care Pants jsou dermatologicky testované a neobsahují žádné parfémy klasifikované jako alergeny (uvedené ve směrnici EU č. 1223/2009 o kosmetických přípravcích). Jsou schválené dermatology z organizace Skin Health Alliance jako bezpečné v kontaktu s dětskou pokožkou. Chcete se o složení výrobků Pampers dozvědět víc? Navštivte pampers.cz.

Složení:

Petrolatum, Stearyl Alcohol, Paraffinum Liquidum, Aloe Barbadensis Leaf Extract

Značka:
Pampers
Velikost
vel. 6 (15+ kg)
BIO/EKO
ne
Velikost balení
93 ks