Loading
Loading

PAMPERS Premium Care Pants 6 MAXI (15+ kg) 31 ks Value Pack – plenkové kalhotky

PAMPERS Premium Care Pants 6 MAXI (15+ kg) 31 ks Value Pack – plenkové kalhotky

> 5 kusů na eshopu a skladem na 1 prodejně

Dlouhodobě snížená cena 409,00 Kč 449,00 Kč

Cena za kus: 13,19 Kč

Kód: F069277 , Dodavatelský kód: 759917 , EAN: 8001090759917 , Značka: Pampers

Pampers Premium Care
Pampers Premium Care
Naše nejjemnější pohodlí a nejlepší ochrana pokožky.
Rozlučte se s náročnou výměnou plenek díky novým plenkovým kalhotkám Pampers Active Fit. Díky hebkému, pružnému pasu se snadno oblékají jedním tahem, i když je vaše děťátko neposedné. Jsou vyrobeny z nových měkkých a hebkých materiálů, které zajišťují nejjemnější dotek s pokožkou. Vašemu děťátku navíc poskytují pohodlí a ověřený, až 12hodinový pocit sucha od Pampers. Vašemu dítěti tak nebude nic stát v cestě při hraní.
Pampers Premium Care
Vlastnosti a výhody
1. Snadno se oblékají: 
Mají hebký a elastický pas
pro pohodlné nošení


2. Pohodlné v každém směru: 
Mají exkluzivní hebký
a pružný pas pro pohodlné nošení.

3. Hebké a měkké: 

Vybrané materiály jsou hebké jako peříčko pro nejjemnější dotek s pokožkou vašeho dítěte.


4. Suchost díky prodyšnosti:  

Umožňují volné proudění vzduchu uvnitř plenky, a tak zajišťují suchost díky prodyšnosti po celou noc. 


5. Až 12 hodin sucha: 
Absorbují vlhkost a odvádí ji
od pokožky vašeho dítěte

pro až 12hodinový pocit sucha.

Vlastnosti a výhody
Vlastnosti a výhody
Podívejte se na naše video
Jak vyměnit plenku
Natáhněte
1. Natáhněte 
Prostrčte ruce otvory
pro nožky a natáhněte
boky plenkových kalhotek do stran.
Oblékněte
2. Oblékněte
Prostrčte nožičky vašeho dítěte
otvory pro nožky
jednu po druhé.
Zabezpečte
3. Zabezpečte
Vytáhněte pas přes pupík
dítěte, aby mu plenkové kalhotky padly.
Zkontrolujte, že pas dítěti dobře
sedí, a že jsou manžetky
kolem nožiček dítěte
složené ven z plenky, nikoli dovnitř.
Porovnejte naše výrobky
Porovnejte naše produkty
FAQ

Velikost:

Premium Care

Premium Care


Naše nejjemnější pohodlí a nejlepší ochrana pokožky

Premium Care Pants
Premium Care Pants


Plenkové kalhotky, které se snadno oblékají, pro náš nejjemnější dotek s pokožkou

0

<2,5 kg

1

2-5 kg

2

3-8 kg

3

6-10 kg

6-11 kg

4

9-14 kg

9-14 kg

4+

10-15 kg

5

11-16 kg

12-18 kg

5+

6

13+ kg

16+ kg

6+

Kdy vyměnit plenku?
V prvních několika měsících věku děťátka mu budete vyměňovat plenky i desetkrát denně. Plenka by se měla vyměnit vždy, když je mokrá nebo zašpiněná. Ne vždy Vás Vaše děťátko upozorní, že tento okamžik nastal. Se super absorpčními plenkami Pampers budete sami moci posoudit, zda je plenka mokrá. Stačí v absorpčním materiálu nahmatat rukama jemné hrudky.

Plenky se během dne obvykle vyměňují v následujících časech:

• těsně před nebo těsně po krmení,
• po každém močení nebo stolici,
• těsně před usnutím,
• těsně po probuzení,
• těsně před odchodem z domu.


Umění výměny plenek
Plenky Pampers jsou navržené tak, aby se přizpůsobily tvaru těla vašeho děťátka a poskytovaly mu komfort a pohodlí. Díky tomu není při výměně plenky potřeba rozvinovat okraje plenky v pase nebo přizpůsobovat otvory na nohy. Postranní upevňovací pásky přilepte rovnoběžně s horním okrajem plenky, přesně doprostřed pruhu s potiskem. Věnujte pozornost vtištěnému znaku, který vám pomůže zajistit, aby se pásky nalepily rovnoměrně. Snažte se veškeré kosmetické a hygienické přípravky, jako například dětský zásyp, uchovávat mimo upevňovací pásky, aby se nesnížila jejich přilnavost.


Použití čisticích ubrousků
Všechny druhy dětských čisticích ubrousků Pampers jemně čistí pokožku vašeho děťátka a při každé výměně plenky pomáhají obnovovat její přirozené pH. Při přebalování děťátka u sebe vždy mějte zásobu dětských čisticích ubrousků, které vaše maličké udrží čisté a svěží. Při přebalování holčičky ji vždy otírejte zepředu dozadu, abyste minimalizovali riziko kontaminace genitálií. Tuto oblast pečlivě čistěte a odstraňujte všechny nečistoty, které by se mohly mezi kožními záhyby nacházet. 


Jak předcházet plenkové dermatitidě
Červená vyrážka na zadečku vašeho děťátka může být známkou plenkové dermatitidy, která může být způsobena mnoha faktory – od nadměrného kontaktu pokožky s močí a výkaly až po užívání antibiotik. Když do jídelníčku děťátka zařazujete pevnou stravu, vyčkejte před přidáním nové potraviny několik dní. Tímto způsobem zkontrolujete, zda vyrážku nezpůsobila předchozí potravina. Pokud se u děťátka rozvine plenková dermatitida, jemně celý povrch podrážděné pokožky otírejte čisticími ubrousky. Vhodné je také pokožku pravidelně větrat. Pokud se stav pokožky nezlepší, obraťte se na svého dětského lékaře.


Výběr správné velikosti
Děťátka stejně jako dospělí upřednostňují, když jim velikost dokonale padne. Vyberte správnou velikost plenky. Plenka nesmí dítěti padat, ani nesmí odstávat od pokožky, i když maličké leze nebo si hraje. Tím pomůžete zabránit protečení plenky. Na našich webových stránkách naleznete u každého popisu výrobku pokyny, které pro každou dostupnou velikost určují průměrnou hmotnost děťátka. Také si pamatujte, že při přechodu na větší velikost plenky zároveň získáte větší absorpční schopnost.


Bezpečnost při přebalování
Navzdory tomu, že svým děťátkům kupujeme nejmodernější hračky, budou si nadšeně hrát s tím, s čím by si hrát neměly, například s plenkami. Ujistěte se, že plenka zůstane tam, kde má být – na zadečku vašeho děťátka. Nedovolte svému děťátku, aby si plenku dávalo do úst. Zbavte se plenek, které jsou poškozené nebo které již nejdou upevnit pomocí pásků. Pečlivě si přečtěte veškerá upozornění uvedená na obalu.


Informace týkající se absorpčního materiálu
Absorpční vrstva je tvořená oblíbenou gelovou látkou, která absorbuje vlhkost a najdete ji ve výplni plenky. Někdy se může dostat na pokožku dítěte, zejména pokud je plenka plná. Snadno ji z pokožky odstraníte čisticím ubrouskem. Tato látka se ve zpracovatelském průmyslu používá již mnoho let a při výrobě plenek více než desetiletí. Svým složením připomíná prostředky, které se běžně používají při výrobě kosmetiky, potravin a lékových kapslí.


Skladování plenek

Plenky uchovávejte na místě, kde nebudou vystaveny vysokým teplotám a nadměrné vlhkosti, stejně jako daleko od parfemovaných výrobků. Doporučujeme uchovávat plenky na suchém místě s teplotou nepřesahující 30 °C.


Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Mohlo by vás také zajímat

Ajax loader