PETITE&MARS Stolek hrací na vodu a písek Sandy Joe

Kód výrobku: F160100 Dodavatelský kód: 858510
  • Barva:

Běžná cena

759 Kč

Cena po slevě

409 Kč
Dlouhodobě snížená cena
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

PETITE&MARS Stolek hrací na vodu a písek Sandy Joe

Značka:

Děti milují hru s vodou a pískem! Dopřejte jim tuto zábavu kdykoli a kdekoli. Při hře si rozvíjí jemnou motoriku ale i představivost. Přizvou-li si ke hře kamaráda, rozvíjejí si zároveň sociální dovednosti. Hra na pekaře, archeology, piráty nebo mořský svět může začít.

Vodu a písek můžete nahradit kinetickým pískem, kamínky, rýží, luštěninami či těstovinami. Fantazii se meze nekladou. Různé materiály a struktury při doteku všestranně rozvíjejí dítě. Nebo odložte formičky a nechte dítě naskládat do stolku trávu, větvičky či mech, figurky zvířátek budou mít rázem svůj domeček a hurá na safari či do lesa.

Náš tip: využijte stolek a připravte dětem Montessori senzorický stůl podle své fantazie.

SANDY JOE – Hrací stolek na vodu a písek

Maličký stolek, který nezabere moc místa, ale užijete si s ním spoustu zábavy. Vejde se kdekoli a 8 přibalených hraček vaše děťátko zabaví na dlouhou dobu. Přihrádku můžete naplnit pískem, vodou, kamínky či větvičkami. Přelévání a přesýpání může začít. Po hře jednoduše vysypete a opláchnete vodou. Stolek je vhodný do interiéru i do exteriéru.

Vlastnosti:

  • Velká univerzální přihrádka
  • Obsahuje 8 hraček (figurka piráta s dělem, formička, lopatka, hrabičky, obláček na vodu, 2 x kbelík, nádobka na přelévání vody)
  • Pevný a odolný materiál, který se snadno udržuje
  • Vhodný do interiéru i exteriéru

Rozměry produktu: 40 × 58 × 40 cm

Značka:
Petite&Mars
Věk
od 1 roku
Materiál
plast