PETITE&MARS Panenka plyšová Elise 0+, 35 cm

Kód výrobku: F181531 Dodavatelský kód: 622748
  • Barva:

Běžná cena

282 Kč

Cena po slevě

254 Kč
Akce platí do 19.4.2024
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

PETITE&MARS Panenka plyšová Elise 0+, 35 cm

Značka:

Nejlepší přítelkyně vždy s tebou!

Eliška je milá, látková panenka, která se stane nerozlučnou kamarádkou každého malého dítěte. Miluje hru a zábavu a dokáže se krásně přitulit. Každý den je veselá a připravená na nová dobrodružství. V noci hlídá klidné sny a dodává dítěti pocit bezpečí. Usínání s Eliškou je tak jednoduché. Její romantická duše se projevuje v obdivování přírody, hvězd a měsíce.

Panenka je vyrobena z velmi příjemného materiálu s krásnými šaty, dokonale upravenými zlatými copánky. Pokud se zašpiní, můžete ji jednoduše ručně vyprat při teplotě 30°. Díky různým tvarům a texturám podporuje u dětí představivost a fantazii a rozvíjí poznávací schopnosti.

Je lehká, takže ji bez problémů udrží i ty nejmenší ručičky a můžete si ji vzít na všechny výlety.

Panenky Petite&Mars jsme se rozhodli umístit do ekologických krabiček s hravým využitím. Na zadní straně každé krabičky se nachází sada doplňků, které lze z krabičky jednoduše vyloupnout a zábava může začít. Eliška je silně spjata s přírodou a miluje procházky v lese. V létě sbírá krásné květiny a poslouchá houkání soviček a na podzim se toulá hájemi a hledá hříbky. Ponořte se do světa fantazie a využijte krásnou krabičky panenky na maximum.

Najdete zde také krásný příběh o Elišce, který můžete dětem vyprávět před spaním.

Příběh Luny

V chaloupce uprostřed lesa žila holčička jménem Eliška. Měla světlé vlásky, velké modré oči a zvědavý pohled. Chaloupka byla malá, útulná a přes její okna byl nádherný výhled na oblohu plnou hvězd. Eliška ráda sledovala noční oblohu. Byla plná malých zářivých hvězdiček, které byly každý večer stejné. Jedna z nich ale byla větší a jiná než ostatní. Jednou byla kulatá, jindy se podobala rohlíku a někdy se neukázala vůbec. Eliška ji měla ze všech nejraději, každý večer se na ni těšila a časem jí dala jméno.

LUNA…

Jednoho dne se Eliška vydala na procházku do lesa. Byl krásný slunečný den. V lese je toho tolik co objevovat. Eliška sbírala jehličí a listy, poležela si v měkoučkém mechu, nakrmila zvířátka a pozorovala veverky. Ani se nenadála a les najednou zahalila tma. Eliška se tmy bála, protože po tmě neuměla najít cestu domů. Sedla si na pařez a plakala. V tom se na obloze objevila Luna. Eliška si promnula očka a toužebně se podívala na oblohu.

„Luno, prosím ukaž mi cestu domů.“

A Luna zasvítila na lesní cestičku a dovedla Elišku do bezpečí její chaloupky.

Vlastnosti:

  • Lehká panenka, vhodná od narození
  • Rozvíjí dovednosti dítěte a jeho představivost
  • Dodává pocit bezpečí
  • Materiál: panenka: 100% polyester, šaty: 100% bavlna
  • Velikost: 35 cm
  • Lze prát v ruce při 30°
Značka:
Petite&Mars
Věk
od narození
Materiál
látka