Philips AVENT Chůvička dětská video chytrá SCD923/26

Kód výrobku: F150408 Dodavatelský kód: SCD923

Běžná cena

6 793 Kč
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

Philips AVENT Chůvička dětská video chytrá SCD923/26

Značka:

Získejte výhodu 60 denní záruky vrácení peněz

Odkudkoliv s jistotou

Sleduje Vaše dítě doma i na cestách. Dejte pozor na své dítě bezpečně a odkudkoliv s monitorem pro děti Philips Avent Connected. Náš Systém Secure Connect vás udrží ve spojení s vaším prckem v celé domácnosti. A s aplikací Baby Monitor + se můžete přihlásit odkudkoliv.

Připojte se odkudkoliv

Navrženo tak, abyste byli neustále ve spojení s dítětem. Full HD kamera s nočním viděním a digitálním zvětšením.

Jistota ve dne i v noci.

Můžete sledovat každý pohyb a zvuk. Dosah až do 400 metrů vonku a 50m doma, neomezený rozsah vyžaduje internetové připojení. Až 12 hodin bezdrátového sledování s rodičovskou jednotkou.

Podporuje vaši rodinu

Nikdy ne příliš horko ani chladno, vždy tak akorát. Klidný spánek s uklidňujícím nočním světlem. Připraven na každý den a každou noc.

Monitorujte svou cestu

Mluvte a současně poslouchejte své dítě. Utišující a uklidňující zvuky.

Systém zabezpečeného připojení Secure Connect

Náš vlastní systém Secure Connect používá vícenásobné, šifrované spojení z dětské jednotky na rodičovskou jednotku a aplikaci. Silné a soukromé spojení.

Aplikace Baby Monitor +

Aplikace Baby Monitor Philips Avent + umožňuje vidět a slyšet dítě doma i kdekoliv jinde. Pomocí Wi-Fi nebo mobilního internetu můžete monitorovat a uklidňovat své dítě odkudkoliv.

Dětská jednotka s full HD

Dětská jednotka využívá full HD kameru s nočním viděním a digitálním zoomem, přináší jasný obraz pokoje vašeho dítěte během dne i noci.

Monitorování na velké vzdálenosti

Zůstaňte ve spojení s rodičovskou jednotkou, která poskytuje dosah až 400 metrů * u vás doma. A aplikace Baby Monitor +, která používá mobilní internet nebo Wi-Fi poskytuje neomezený dosah kdekoliv jinde.

Až do 12 hodin bezdrátového používání

Dobíjecí rodičovská jednotka nabízí až 12 hodin výdrž baterie * a barevný 4,3 palcový displej. Můžete tedy snadno sledovat celý den až do večera předtím, než ji znovu zapojíte.

Zabudovaný pokojový teploměr

Při vysoké a nízké teplotě vás upozorní integrovaný pokojový teploměr, což vám pomůže udržet vaše dítě ve správné míře pohodlí pro dokonalý odpočinek.

Uklidňující okolní noční světlo

Dopřejte pokoji vašeho dítěte uklidňující záři s integrovaným nočním světlem v dětské jednotce. Zapněte a vypněte jej nebo upravte jeho záření z rodičovské jednotky a systému aplikace Baby Monitor +

Reálné mluvení

Už žádné vysílačky! Pouze náš baby monitor používá zpětné volání, takže stlačením knoflíku, se vy a vaše dítě můžete slyšet bez přerušení.

Uklidňující zvuky

Vyberte si z 15 uklidňujících melodií, ať už to je zahradní zpěv ptáků a noční příroda, ukolébavky včetně Rock-a-bye Baby. nebo nahrajte své vlastní a přehrajte si je na požádání. Koneckonců, co je lepší než zvuk hlasu rodiče?

Snadné použití

Začněte s monitorováním hned po rozbalení díky předem připojené rodičovské a dětské jednotce. Snadné nastavení Wi-Fi a spárování dětské jednotky s aplikací Monitor + tak, jak vám to nejlépe vyhovuje.

Značka:
Philips Avent
Dosah
400 m
Napájení dětské jednotky
baterie