Philips AVENT Odsávačka mateřského mléka elektronická SCF395/11 + MW Sterilizator

Kód výrobku: F144104 Dodavatelský kód: 2001065
Na prodejně
3 199,00 Kč 3 999,00 Kč
Akce platí do 30.12.2022

Značka:

Philips AVENT Odsávačka mateřského mléka elektronická SCF395/11 + MW Sterilizator

Značka:

Philips AVENT Odsávačka mateřského mléka elektronická Single SCF395

Inspirováno miminkem, praktické pro maminku.Technologie natural motion. Efektivně kombinuje vakuum a stimulaci bradavek pro rychlejší tok mléka****Inspi­rováno unikátní schopností miminka sát a masírovat bradavku, technologie natural motion přirozeně stimuluje tok mléka.- klinicky prokázaná účinnost- jednodílná masážní vložka se vám přizpůsobí tvarem, takže jedna velikost opravdu vyhovuje všem*- stejně jako miminko se naše odsávačka přizpůsobí ze stimulačního módu k odsávání* Sedí na 99.98 % velikostí bradavek** Na základě klinického testování provedeného v roce 2019, v porovnání s výsledky předchozího modelu výrobku. Více informací na www.philips.com/…lastnosti:** .{color: #168ecb}- méně dílů, snadné sestavení, použití i čištění, uzavřený systém pro hygienické odsávání – žádné mléko v hadičce- 8 stimulačních + 16 odsávacích nastavení pro individuální použití- určeno pro odsávání ve vzpřímené poloze, bez nutnosti se předklánět- tichý motor pro diskrétní použití, ať jste kdekoli- paměťová funkce uloží oblíbený styl odsáváníPodívejte se na video:

Podívejte se na video jak složit odsávačku:

Podívejte se na video jak čistit odsávačku:

Obsahuje vše potřebné k odsátí a uskladnění mateřského mléka a nakrmení miminka.Obsah balení:- 1× elektrická základna- 1× měkká masážní vložka- 1× láhev Natural- 1× těsnicí víčko- 1× jednorázové prsní vložky- 1× síťový adaptérUživatelská příručka: https://download.p4c.philips.com/…_dfu_ces.pdf

+ dárek Philips AVENT Sterilizátor do mikrovlnné trouby

Rychlá a efektivní parní sterilizace v mikrovlnné troubě.

Parní sterilizátor do mikrovlnné trouby může být použit ke sterilizaci dětských lahví a jiných výrobků během pouhých 2 minut, přičemž zničí 99,9 % bakterií a mikrobů.

Přesná délka procesu samozřejmě závisí na výkonu mikrovlnné trouby. 2 minuty při výkonu 1200–1850 W, 4 minuty při výkonu 850–1100 W, 6 minut při výkonu 500–800 W.

Je prokázáno, že parní sterilizátor do mikrovlnné trouby zničí 99,9 % bakterií a mikrobů.

Obsah zůstane sterilní až 24 hodin, pokud není víko odklopeno.

Použitelný pro různé druhy lahví a dalších výrobků:

Sterilizátor sterilizuje dětské láhve se standardním i širokým hrdlem. Sterilizovány mohou být zároveň až 4 dětské láhve Philips Avent.

Sterilizátor může být použit ke sterilizaci odsávaček, dudlíků, příborů, dětských lahví a jiných výrobků.

Kompaktní lehký design:

Díky lehkému a kompaktnímu designu sterilizátoru ho můžete snadno vzít kamkoliv sebou – na dovolenou, na návštěvu k příbuzným, atd. Nyní můžete mít sterilizované dětské láhve a jiné výrobky vždy po ruce.

Parní sterilizátor do mikrovlnné trouby byl navržen pro většinu mikrovlnných trub na trhu a uchová tak dětské láhve a jiné výrobky sterilní, ať jste kdekoliv.

Parní sterilizátor do mikrovlnné trouby je vybaven bezpečnostními zaklapávacími uzávěry, které zůstanou chladné a brání otevření víka.

To zajistí, že můžete sterilizátor z mikrovlnné trouby bezpečně vyjmout a dětské láhve a jiné výrobky zůstanou sterilní, bez rizika spálení.

Rozměr balení a specifikace:

  • země původu: Anglie
  • kapacita vody 200ml
  • doba sterilizace: 2 minuty při výkonu 1 200–1 850 W, 4 minuty při výkonu 850–1 100 W, 6 minut při výkonu 500–800 W
  • hmotnost 740 g
  • rozměry 166 (V), 280 (Š), 280 (D) mm